Форма для садової доріжки

Ми пропонуємо Вам купити спеціальну пластикову форму для садової доріжки - абсолютно новий продукт на ринку України. Зроблена така форма з поліпропілену - міцного і еластичного матеріалу, що робить її більш довговічною.

Ви можете вибрати собі до смаку і купити один з двох варіантів форми для заливки садових доріжок своїми руками, а також спеціальну форму для бордюрного каменю.

Переваги:

  • Низька ціна форми. Заплативши один раз 150-350 грн., Ви отримуєте форму «Садова доріжка» з необмеженим терміном експлуатації.
  • Міцність і довговічність. Ви, Ваші друзі і родичі зможете користуватися формою протягом багатьох років.
  • Безліч конфігурацій. Форма-трафарет розроблена таким чином, що Ви без зусиль зможете спорудити садову доріжку будь-якої форми: пряму, зигзагоподібну, напівкруглу, з поворотами під прямим кутом, а також з безліччю відгалужень. Більш того, Ви можете самостійно вибрати ширину доріжки.
  • Краса та естетичність, різні варіанти дизайну. Ви самі можете вибрати дизайн доріжки, а також колірну гамму. Все залежить від Вашої фантазії.

Ми гарантуємо:

  1. 100% оригінальний товар;
  2. Якісну консультацію з усіх Ваших питань;
  3. Швидку доставку в будь-який населений пункт України, будь-яким зручним для Вас способом;
  4. Найнижчі ціни. Ми продаємо форми для доріжок з бетону за рекомендованими цінами виробника, що що дозволяє нам забезпечувати високу якість сервісу.
  5. Обмін, повернення товару. Якщо наш товар за будь-якої причини Вам не підійшов - ми повернемо Вам гроші або обміняємо товар на протязі 14 днів з дня покупки, відповідно до закону «Про захист прав споживачів» (якщо товар не має пошкоджень, не був у використанні і не порушена упаковка).
Спецпропозиції
Новинки
Хіти продажів