Добавки в бетон

Знайдено: 1 - 24 серед 65 товарів

Статті та тест-драйви

Добавки для бетону на Dorozhki.com.ua

Добавки для бетону широко використовуються в будівництві. З їх допомогою подовжують життя бетонних конструкцій, домагаючись отримання розчину з поліпшеними характеристиками. Причому можуть бути поліпшені найрізноманітніші параметри бетону, включаючи міцність, морозостійкість, водонепроникність і інше.

В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua ви можете купити добавки в бетон за доступною ціною з доставкою в Києві і по Україні. Ми пропонуємо багатий асортимент продукції, що допомагає в отриманні надійних і безпечних споруд.

Найбільш затребуваними є добавки, дозволяючі збільшити міцність конструкцій, випробовуючих високі навантаження. Також популярні засоби для поліпшення морозостійкості і водонепроникності. Їх застосування сприяє отриманню бетонної суміші з необхідною рухливістю і зручно вкладаючу, що підвищує якість проводимих робіт.

Застосування добавок в бетон актуальне в різних ситуаціях:

  • при будівництві монолітних будівель;
  • для підготовки дрібнозернистого бетону;
  • при виробництві сумішей з нестандартними фракціями;
  • коли необхідно створення самоущільнюючого і високоміцного бетону;
  • якщо потрібне виготовлення підлог, здатних витримувати підвищені навантаження;
  • для виготовлення густоармованих і особливо відповідальних конструкцій;
  • якщо потрібні конструкції з тонкими стінами;
  • при підготовці ремонтних розчинів, тротуарної плитки і шлакоблоків;
  • для створення дорожнього і гідротехнічного бетону.

Види добавок в бетон

Кожен з видів добавок для бетону наділений своїми особливостями, оскільки у складі продукції застосовуються різні речовини, допомагаючі в досягненні бажаного ефекту.

Пластифікуючі добавки потрібні, щоб поліпшити рухливість бетонної суміші і її розтікаємість. Вони також трохи покращують показники морозостійкості, оскільки принцип роботи грунтований на досягненні оптимальних показників концентрації води в суміші. Пластифікатор для бетону застосовують, коли створюють стягування, організовують теплу, наливну підлогу і промислову підлогу, відливають плити для перекриттів

Суперпластифікатори допомагають в поліпшенні рухливості бетонного розчину і зниженні витрати цементу. Такі добавки є багатокомпонентними і з їх допомогою виготовляють бетон високої рухливості і міцності. Від звичайних пластифікаторів ці засоби відрізняються поліпшеним показником плинності. Сфера застосування суперпластифікаторів велика. Суміші з ними в складі використовують при бетонуванні фундаменту, облаштуванні підлог і стягувань, виготовленні тротуарної плитки, залізобетонних виробів і в інших випадках.

Прискорювачі набору міцності, головним завданням яких є зменшення термінів затвердіння суміші. Завдяки таким добавкам в бетон він швидше стає міцним. В деяких випадках час твердіння зменшується в 3-4 рази. За допомогою прискорювачів твердніння бетонують стіни і перекриття, виробляють дрібноштучну продукцію, створюють ремонтні і кладкові розчини, а також вирішують багато інших будівельних задач.

Гідроізолююча добавка в бетон потрібна для підвищення у вироба показників водовідштовхування і водонепроникності. Ця домішка сприяє зменшенню пористості і потрібна для захисту арматури і інших залізних елементів конструкції від корозії. Гідроізолюючі домішки актуальні при зведенні монолітних стін, бетонуванні фундаментів, підготовці розчинів кладок для фасадів і для всіх видів робіт, де до водонепроникності отримуваної конструкції пред'являються високі вимоги.

Протиморозні домішки використовуються, якщо робота з бетонним розчином ведеться при низьких температурах, зазвичай від -15°С до -25°С. Вони допомагають в зменшенні впливу зовнішніх чинників. Завдяки таким добавкам твердіння суміші проходить з мінімальним погіршенням адгезії з арматурою і вдається уникнути зниження міцності отримуваної конструкції. Протиморозні добавки для бетону потрібні для створення різних бетонних виробів і проведенні будь-яких ремонтних робіт при мінусових температурах.

Барвники, які можуть бути рідкими, порошковими і пастоподібними. Також ці добавки ділять на органічні і неорганічні. Їх головне завдання – зробити бетонні вироби яскравішими і привабливішими. Барвники для бетону часто використовують, коли виготовляють стіни, садові доріжки з бетону і бордюри. Вони актуальні при виготовленні огорож, садових меблів, скульптур і інших елементів ландшафтного дизайну.

Фіброволокно також можна вважати окремим видом добавок в бетон. Цей засіб є доступнішою альтернативою традиційному армуванню бетонних виробів. Завдяки застосуванню фіброволокна при виготовленні розчину підвищується міцність і ударна в'язкість, довговічність і стійкість до стирання. Також фіброволокно сприяє усуненню усадки і перешкоджає появі тріщин. Бетон, маючий його в складі, стійкий і до жари, і до морозів.

Еластифікуюча добавка використовується при необхідності підготовки пластичнішого розчину і для зниження твердості готової конструкції. В основному її використовують, щоб зміцнити штукатурний і бетонний розчин і надати йому вологозахисні властивості.

Вибір добавок для бетону

Вибір добавки в бетон здійснюється, виходячи з необхідних характеристик. Адже ефект від використання домішок може бути самим різним.

Є універсальні модифікатори, що покращують відразу декілька параметрів. Є домішки для підвищення самоущільнення, що дозволяє бетонувати конструкції з великою кількістю армуючих елементів і тонкими стінами. Можна замовити всілякі стабілізатори і регулятори рухливості, добавки для збільшення змісту повітря в бетонній суміші і для зниження її проникності. Можна купити засоби розширюючі і допомагаючі в підвищенні корозійної стійкості. У продажі є домішки для «холодного» і «теплого» бетону.

Найбільшою популярністю користуються комплексні добавки, але в деяких випадках оптимальніше буде купити засіб, націлений на поліпшення однієї або двох характеристик.

Чому купити добавки в бетон вигідно на Dorozhki.com.ua?

В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua пропонується широкий вибір добавок в бетон. Ми надаємо можливість купити за низькою ціною в Києві якісну продукцію, що має тільки позитивні відгуки.

Грамотно підібравши присадки для бетону ви не лише поліпшите його властивості, але і прискорите проведення бетонних робіт. Зв'яжіться з нами, менеджери магазину допоможуть у виборі оптимального засобу для досягнення максимального ефекту.

Часті запитання про Добавки в бетон

❤️ Які Добавки в бетон найпопулярніші у 2020 році?

💎 Які Добавки в бетон відносяться до преміум сегменту?