Фіброволокно

Знайдено: 1 - 9 серед 9 товарів

Статті та тест-драйви

Фіброволокно на Dorozhki.com.ua

Сам по собі бетон є досить крихкою речовиною з неоднорідною структурою. Тому і використовуються різні добавки в бетон, включаючи фіброволокно, щоб поліпшити його експлуатаційні якості. Завдяки застосуванню волокнистих присадок (фібри) можна значно підвищити пружність бетонного матеріалу. Ця добавка широко використовується у будівництві, виступаючи в ролі мікроарматури для бетонної конструкції.

Фіброволокно є відрізками ниток, що мають органічне або неорганічне походження. Від того, в якій кількості буде використана ця добавка і по якій схемі розташовуватимуться волокна в розчині, залежать механічні характеристики створюваних бетонних конструкцій. В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua ви можете замовити фіброволокно в Києві у будь-якому об'ємі за доступною ціною з доставкою по Україні.

Переваги фібри

Головною перевагою фіброволокна є підвищення з його допомогою міцностних і інших експлуатаційних характеристик бетону. При цьому фібра коштує значно менше, ніж металева арматура. Тобто завдяки цій добавці можна отримати економічно вигідний матеріал з поліпшеними властивостями.

Фіброволокно підвищує ударну в'язкість і зносостійкість бетону. З його допомогою покращується міцність матеріалу на розтягування і стійкість до появи тріщин. Можна виділити ряд переваг від використання фіброволокна при виготовленні бетонних розчинів:

 • стягування з фіброволокном отримують підвищену міцність, і завдяки цій добавці основи впевнено справляються з усадкою будівель або іншими високими навантаженнями;
 • застосування фіброволокна, хаотично розташованого в структурі суміші, дозволяє отримати цементний розчин, який не розшаровуватиметься при застиганні;
 • при дотриманні точних пропорцій ця добавка не дає з'являтися тріщинам в стягуванні;
 • використання фібри допомагає в отриманні бетонного матеріалу з прискореним застиганням і без мікропорожнеч всередині структури;
 • завдяки фіброволокну основи отримують підвищену стійкість до стирання, а значить і довший термін служби;
 • додавання фібри в бетон сприяє поліпшенню його вологостійкості;
 • така присадка дозволяє отримати бетонні поверхні для експлуатації при низьких мінусових температурах, при яких звичайний бетон експлуатувати не рекомендується.

Особливості фіброволокна

Головна особливість фіброволокна полягає в тому, що воно може бути отримане з різних матеріалів. І у кожного з них є свої унікальні характеристики, що впливають на властивості отримуваних бетонних конструкцій.

Зокрема, волокна фібри відрізняються стійкістю до корозії, за винятком металевої фібри. Але при дотриманні певних технологій і металеве фіброволокно швидко не іржавітиме, при цьому воно є найдоступнішим за вартістю. А ось поліпропіленова добавка більш універсальна і пропонується в середньому ціновому діапазоні, що забезпечило їй велику популярність.

Для отримання бетонної конструкції максимальної міцності застосовується базальтова фібра, здатна зберегти цілісність поверхні навіть у разі появи наскрізних тріщин в цементі.

Довжина ниток фіброволокна може варіюватися від 6 до 20 мм, і залежно від цього показника добавка використовується з різним призначенням. Фібра мінімального розміру використовується для приготування облицювальних розчинів, а при будівництві великих монолітних споруд застосовують волокна максимальної довжини.

Для невеликого будівництва актуальні упаковки з фіброволокном по 300-600 грам. Але виробники випускають і упаковки масою до 10 кілограм для масштабних будівельних робіт. Причому у більшості великих упаковок передбачена кратна кількість місткостей по 600-900 грам.

При купівлі фіброволокна необхідно звертати увагу на наявність сертифікату відповідності. Він дає гарантію відсутності шкідливих речовин в продукції, які могли б негативно вплинути на здоров'я людини або на довкілля.

Види фіброволокна

Фіброволокно для бетону може бути виготовлено з різних матеріалів.

 • Сталеві волокна, що випускаються у вигляді невеликих відрізків дроту або тонкого листа. Завдяки армуванню металевою фіброю підвищуються всі фізико-механічні властивості бетонної конструкції. Вона краще переносить динамічні і статичні навантаження, менш схильна до впливу низьких температур і суміш зручніше укладається.
 • Азбестові волокна фібри мають високу міцність і вогнестійкість. Вони також наділені високою стійкістю до дії лужного середовища, мають низьку тепло- і електропровідність.
 • Базальтове фіброволокно виходить шляхом подрібнення і витягування природних порід базальту. Зовнішні кліматичні чинники практично ніяк не позначаються на такій продукції, навіть у разі екстремально низьких температур. Також завдяки базальтовій фібрі стягування придбаває максимальну міцність на вигин. Через цю якість цей вид фіброволокна популярний при зведенні будівель і споруд в сейсмічно активних зонах.
 • Поліпропіленові волокна, що користується великою популярністю в даний час. Вони можуть бути використані і при підготовці штукатурки, і при приготуванні розчину для стягування. Поліпропіленова фібра наділена меншим терміном служби порівняно з базальтовими волокнами, наприклад. Але і вартість такої продукції набагато нижча.
 • Скловолокно, використовуване в тих випадках, коли необхідно отримати поверхню з максимально допустимою пластичністю.

Чому вигідно купити фіброволокно на Dorozhki.com.ua?

В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua фіброволокно представлене різними видами продукції з різним призначенням. У нас ви можете купити фібру для штукатурки стін і стелі, волокна для влаштування стягувань, продукцію для отримання надміцного бетону і так далі. Вартість товарів доступна, при цьому є можливість замовити його з доставкою не лише по Києву, але і по всій Україні. Доставка виконується в короткі терміни з можливістю сплатити замовлення заздалегідь онлайн або готівкою при його отриманні на руки.

Ми пропонуємо тільки те фіброволокно, про яке можна зустріти виключно позитивні відгуки. Це перевірені товари від надійних виробників, що уважно стежать за якістю своєї продукції.

Часті запитання про Фіброволокно

💰 Які Фіброволокно найдешевші?

❤️ Які Фіброволокно найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Фіброволокно актуальні в 2020 році?

💎 Які Фіброволокно відносяться до преміум сегменту?