Фіброволокно для стяжки

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Статті та тест-драйви

Фіброволокно для стягування на Dorozhki.com.ua

Для поліпшення характеристик бетону сьогодні використовується велика кількість різноманітних добавок, які дозволяють збільшити його міцність, водостійкість і інші особливості. Однією з досить поширених добавок стає фіброволокно, яке використовується для зміцнення бетонної суміші. І якщо ви хочете зробити розчин якісним, збільшити його зручноукладуваність, то для цього ми рекомендуємо купити фіброволокно для стягування, що можна зробити в нашому інтернет-магазині. Крім того, фахівці допоможуть вам визначитися з вибором і підберуть найбільш відповідну суміш. Звертайтеся!

Що являє собою фіброволокно

Як вже згадувалося, це спеціальна добавка для бетонної суміші. На даний момент вона є прекрасною альтернативою армуванню сіткою. Є тонкими міцними волокнами, які підвищують експлуатаційні властивості бетону.

Сам матеріал може взаємодіяти з будь-якими складами і не втрачає своїх характеристик при високій вологості. На відміну від металевої сітки для армування, фіброволокно для стягування не піддається корозії, що досить важливо.

Види фіброволокна

Такі склади робляться штучним шляхом з використанням різних матеріалів, а тому можна виділити ряд видів, залежно від сировини, яка застосовувалася при приготуванні.

Сталеве волокно

Такий варіант використовується, як альтернатива арматурного каркаса. Може робитися електромеханічним або механічним методами, а також шляхом формування з розплавленого металу.

Основними перевагами використання такого матеріалу стають:

 1. Підвищення опору навантаженням.
 2. Збільшення зносостійкості.
 3. Морозостійкість.
 4. Сейсмостійкість.
 5. Тріщиностійкість.

При додаванні в розчин 0,5% волокон значно підвищується зручноукладуваність суміші, а при збільшенні цього показника до 0,8% поліпшується межа міцності.

Азбестове волокно

Цей вид являє собою зріз волокон, полотен, вуалей і будь-яких інших матеріалів у вигляді сіток. Такий склад володіє:

 1. Високим рівнем міцності.
 2. Вогнетривкий і може витримувати температури до 1500 градусів.
 3. Несприйнятливий до хімічної дії.
 4. Довговічний.
 5. Володіє низькою електро і теплопровідністю.

При цьому, таке волокно збільшує міцність при розтягуванні краще, ніж металеві фібри.

Базальтові волокна

Основою для їх отримання стає природна порода - базальт. Вони витягуються і подрібнюються. Такий тип фібри не сприйнятливий до кліматичної дії. Відмінно переносить як низькі, так і високі температури.

Додатково збільшує міцність матеріалу на вигин. Саме тому базальтові волокна заслужили свою популярність при будівництві будівель в зонах високої сейсмічної активності.

Поліпропіленовий склад

Один з найбільш поширених складів, оскільки є гранично дешевим, але при цьому відмінно зв'язує бетон, покращує його характеристики.

Сам матеріал універсальний і може застосовуватися як при проведенні стягування, так і при штукатурці або інших роботах.

Має тривалий експлуатаційний період, хоч і менше, ніж у базальту.

Скловолокно

Використовується не особливо часто. В основному рекомендується до застосування в тих місцях, де потрібно збільшення пластичності поверхні.

Переваги і недоліки матеріалу

Перед тим, як ви вирішите купити фіброволокно для стягування, варто позначити його особливості і переваги, а також з'ясувати недоліки. Тому виділимо, що розчини на основі фіброволокна мають великий ряд переваг перед стандартними складами, а саме:

 1. Стягування має підвищену міцність, як на вигин, так і стискування/розтягування. Як результат, стягування відмінно переносить здуття грунту, усадку і будь-які інші навантаження.
 2. Такий цементний розчин не розшаровуватиметься після застигання.
 3. Волокно запобігає появі тріщин. Але для цього варто підібрати правильні пропорції, зазвичай вказані на упаковці за рекомендацією виробника.
 4. Можливе приготування з невеликою кількістю води, що збільшує швидкість застигання, виключає мікропорожнечі і інші не дуже приємні компоненти стандартного бетону.
 5. Сам наповнювач несприйнятливий до кліматичних умов, хімічному і іншим діям. Як результат, гарантується довговічність бетону.
 6. Склад підвищує рівень гідроізоляції, як наслідок, бетон гранично погано вбирає і пропускає вологу.
 7. Поверхні здатні витримувати дуже низькі температури, навіть такі, при яких використання стандартного бетону неможливе.

При цьому у складів абсолютно немає ніяких недоліків. Єдиним, що варто вказати - купуйте тільки якісні наповнювачі, оскільки в іншому випадку, після монтажу можуть виділятися шкідливі речовини. Саме тому важливо підбирати тільки ті склади, які повною мірою відповідають всім екологічним нормам.

Як правильно підібрати фіброволокно для стягування

Якщо ви хочете правильно підібрати фіброволокно для стягування, то його вартість повинна стати останньою, на що ви звернете увагу. Тут необхідно враховувати велику кількість особливостей, а саме:

 1. Витрата складу. Зазвичай вказується на упаковці, і його варто враховувати в першу чергу.
 2. Довжина волокон. Якщо вам потрібне якісне стягування підлоги, то рекомендуємо підбирати наповнювача з довжиною волокон в 12 міліметрів.
 3. Вид волокна. Тут ми б рекомендували проконсультуватися з фахівцями, оскільки все залежатиме від товщини стягування, основи і багатьох інших чинників, а тому підбір варто здійснювати персонально. У цьому вам допоможуть співробітники нашої компанії.
 4. Вартість. Це останній критерій, який варто враховувати. По сукупності чинників вигідним варіантом буде купівля поліпропіленової фібри, вона дорожча, але вигідніше у використанні. Дешевший в ціні варіант - базальт.

В цілому ж, враховувати треба і ряд інших особливостей. Наприклад, які характеристики ви хочете поліпшити, вимоги до стягування і інші моменти. Саме тому ми рекомендуємо проконсультуватися з фахівцями компанії і позначити всі ці моменти, після чого вони допоможуть підібрати найбільш відповідний варіант саме для вас.

Чому варто купити фіброволокно для стягування у нас?

Наша компанія спеціалізується на постачаннях будівельних матеріалів добавок в бетон, форм для садових доріжок і фіброволокна для стягування вже не перший рік. А тому ми пропонуємо найкращі матеріали і умови. Співпраця з нашим інтернет-магазином гарантує, що ви:

 1. Отримайте тільки якісні склади, що повністю відповідають всім нормам.
 2. Великий асортимент сертифікованої продукції.
 3. Максимально вигідні ціни на всю лінійку товарів.
 4. Постійні акції і знижки, а також особливі умови співпраці для постійних і оптових покупців.
 5. Безкоштовна доставка в Києві і по всій Україні.

І це далеко не все, що ми можемо запропонувати нашим клієнтам. Саме тому, якщо ви хочете купити фіброволокно для стягування за вигідною ціною, то кращим рішенням буде зробити замовлення на нашому сайті. Дзвоніть прямо зараз!

Часті запитання про Фіброволокно для стяжки

💰 Які Фіброволокно для стяжки найдешевші?

❤️ Які Фіброволокно для стяжки найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Фіброволокно для стяжки актуальні в 2020 році?

💎 Які Фіброволокно для стяжки відносяться до преміум сегменту?