Фіброволокно поліпропіленове IzBetona 12 мм

Бренд: Izbetona
Номер: 1402
0грн
В наявності
Опис

Фіброволокно поліпропіленове IzBetona 12 мм
Фібра для поліпшення характеристик бетону

Фіброволокно для поліпшення характеристик бетону. Протягом довгих років для поліпшення міцності будівельних розчинів використовують армуючі елементи (металеву дротяну сітку, сталеві стрижні та ін). Завдяки стрімкому розвитку сучасних технологій з'явилася можливість використання в якості армуючого компонента поліпропіленове фіброволокно, яке має безліч переваг перед давно відомої металевою арматурою.

Поліпропіленова фібра не піддається руйнівній дії кислотного і лужного середовища, завдяки чому воно може застосовуватися для різних будівельних сумішей (цементно-піщаних з різноманітними домішками і добавками, гіпсових, газо - і пінобетону, бетону).

Поліпропіленові мікроволокна використовуються в якості арматурних компонентів у тих випадках, коли потрібно збільшити міцність бетонних виробів, підвищити еластичність і стійкість до ударів цементних конструкцій, попередити деформування конструкцій в процесі усадки.

Додавання фібри дозволяє підвищити зв'язують характеристики будівельного розчину і виконати однорідне армування майбутнього виробу. Це досягається завдяки перемішуванню і рівномірному розподілу волокон за всім Об'ємом виготовленого виробу. При застиганні будівельної суміші мікроволокна беруть на себе силу розтягування та стискання, завдяки чому виріб зберігає потрібну форму і не деформується.

Основні переваги фібри:
Поліпропіленові мікроволокна мають властивість підвищувати здатність будівельних розчинів до деформації без руйнування в критичний проміжок часу (перші 6 годин після виконання укладки). Завдяки цьому значно скорочується кількість тріщин і зберігається міцність бетонного виробу.

Після затвердіння бетон починає давати усадку. Фібра на даному етапі з'єднує кордону тріщин і попереджає утворення розломів.

Крім того, фібра виконує контроль над гідратацією, зменшуючи при цьому виділення води і знижуючи внутрішні навантаження. В результаті такого контролю утворюється значно меншу кількість тріщин при осіданні бетону.

Фібра вносить в бетонні суміші невелика кількість повітря, який дозволяє вільної рідини стискатися і розширюватися в процесі замерзання і відтавання.

Поліпропіленові мікроволокна знижують кількість водних каналів в будівельному розчині і підвищують стійкість готових виробів до промерзання.

Також фібра забезпечуює ефективну гідратацію цементу і збільшують міцність на стиск на початковому етапі. Крім того, фібра має властивість запобігати підняття цементу і піску на поверхню.

Бетон, в складі якого містяться поліпропіленові фіброволокна, має високий показник опору ударам, якщо порівнювати із звичайним бетоном. Проведення тестів показало, що при використанні фібри рівень даної технічної характеристики зростає у 5 разів. Фібра також забезпечує ефективний захист країв сполук в залізобетонних конструкціях.

Використання фібри вже через 6 годин дозволяє підвищити стійкість бетону до стирання на 10%, а в цілому стійкість до стирання підвищується на 25 - 30%. Як вже говорилося раніше, фібра контролює переміщення рідини в бетонної суміші, крім того, воно має здатність зменшувати сегрегацію дрібних частинок в'яжучого компонента (цементу, піску). Це в свою чергу супроводжує ефективної гідратації цементу і створює більш міцну поверхню виробу.

Бетон, що має в своєму складі поліпропіленову фібру, стає більш стійким до вигину після впливу високих температур. Крім того, підвищується стійкість бетонної суміші до розколювання в результаті впливу горіння вуглеводнів.

Фібра значно знижує проникність бетону, чому сприяє зменшенню кількості отворів в бетоні від вистаючої води. Фібра також стійка до впливу хімічних речовин, які використовуються в процесах виробництва. Бетонні вироби, які містять поліпропіленові мікроволокна, часто використовуються в гідроспорудах (водосховища, порти, морські огорожі та ін.), А також на дорогах, де необхідна стійкість бетонних сумішей до проникнення аниобледеніючих солей.

У нинішній час фібра розглядається в якості економічного альтернативного варіанту металевій сітці. Воно запобігає утворенню мікротріщин в бетоні, в той час, як сталева арматура ефективна тільки після того, як бетон тріснув.

Знижує усадку і запобігає утворенню тріщин під час твердіння бетону.

Підвищує стійкість бетону до процесів замерзання і відтавання.

Підвищує опору бетону до удару.

Підвищує стійкість бетонного виробу до стирання.

Підвищує вогнестійкість бетону.

Підвищує стійкість будівельного розчину до проникнення в нього хімічних речовин і води.

Фібра - економічна заміна металевої арматурної сітки.

Характеристики
Тип
фібра поліпропіленова
Матеріал
поліпропілен
Призначення
, армування, підвищення міцності
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг
Код
captcha
Введіть символи, які ви бачите на зображенні.