Форми для бетону

Знайдено: 1 - 20 серед 20 товарів
Форми для бетону: відгуки покупців
Рейтинг: 3,5 із 5 на основі 2 відгуків
Мінімальна ціна товару: 60 грн
Максимальна ціна товару: 2460 грн
Кількість товарів в категорії: 20
Кращі виробники

Форми для бетону на Dorozhki.com.ua

Форми для бетону згодяться у багатьох ситуаціях. Адже бетонні вироби дуже поширені при облаштуванні ландшафтного дизайну, бетон використовують при виготовленні стінних блоків, дорожньої плитки і у багатьох інших випадках. Причому створюються всі ці елементи в короткі терміни. Досить залити бетонний розчин в спеціальну форму і почекати трохи, щоб отримати необхідний виріб. Тому форми такі популярні і в промисловому, і в приватному застосуванні.

В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua можна купити форми для бетону з доставкою по Києву і всій Україні, що відрізняються своїми габаритами, малюнком, матеріалом виготовлення і іншими характеристиками. Найбільш популярними є вироби з пластика. Далі ми розповімо про те, як саме використовуються форми для бетону і які є особливості вибору таких товарів.

Як використовують форми для бетону?

За допомогою цих форм бетонні вироби отримують різними способами:

 1. Вібропресуванням, для якого потрібно спеціалізовану техніку, а форми мають бути максимально жорсткими і міцними. Бетонний розчин заливають у форму і піддають віброущільненню з використанням притискуючого пуансона для отримання певного візерунка на лицьовій поверхні виробу. Цей спосіб обмежує в різноманітності отримуваної продукції і частіше використовується в промислових масштабах.
 2. Методом вібролитва, що означає розміщення пластикової форми на вібростіл або іншу поверхню з вібрацією. Це потрібно для ущільнення і трамбівки бетону. Асортимент отримуваної продукції в даному випадку куди різноманітніший, оскільки можна використовувати форми самого різного виду і розміру. Для цього способу немає необхідності в купівлі складного устаткування, до нього часто прибігають, коли виготовляють декоративні бетонні елементи своїми руками.

Яким би не був спосіб отримання бетонного виробу, важлива висока якість використовуваної в цьому процесі форми. Без якісної матриці ви не зможете створити необхідний елемент.

Як вибрати форми для бетонних виробів?

В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua можна замовити широку різноманітність форм для бетону, як зробити вибір в цьому багатому асортименті товарів? При купівлі слід звертати увагу на деякі важливі параметри такої продукції:

 • Який вид бетонних виробів ви плануєте виготовляти. Це можуть бути фасадні панелі і плитка, садові скульптури і бордюри, тротуарна плитка або щось ще. Тому і форми слід вибирати відповідній конфігурації з відповідними габаритами.
 • Вибір можна робити між цілісними і розбірними формами. Перші складаються з еластичних матеріалів середньої жорсткості, які легко знімаються з готових виробів, не завдаючи шкоди їх цілісності. Розбірні форми застосовують, коли вимагається виготовити якийсь елемент строгої конфігурації. Такі форми виробляються з пластика високої жорсткості.
 • Враховуйте час витримки розчину, в пластикових формах цей процес протікає довше, ніж у виробах з поліуретану.
 • Велике значення має, з якого матеріалу виготовлена матриця для литття бетону. У продажу зустрічаються склопластикові варіанти, продукція з ABS-пластика, ПВХ-пластика, силікону і поліуретану.

Відмітною особливістю яких є підвищена міцність і жорсткість, особливо при низькій температурі. Але вони мають невисоку еластичність. Також можна замовити форми для бетону з удароміцного ABS-пластика, що має високу теплостійкість, стійкість до дії вологи і агресивних середовищ. Можна замовити хімічно стійкі вироби з ПВХ-пластика. Вони менш довговічні і термостійкі порівняно з продукцією з ABS-пластика, але і коштують набагато дешевше. Популярні форми з силікону і поліуретану відрізняються своєю гнучкістю і еластичністю. Витягуються готові вироби з них легко, навіть якщо йдеться про елементи із складною конфігурацією.

Основні вимоги до форм

Головними критеріями вибору будь-якої продукції є ціна і якість. Але для розуміння, наскільки якісний товар пропонується, необхідно знати про основні вимоги до його характеристик.

 • Важливо, щоб форми мали малу вагу, що вважається гідністю для таких виробів. Продукція з пластика і поліуретану має цю перевагу.
 • В них має бути мінімальна адгезія до бетону, щоб не доводилося докладати великі зусилля для очищення матриць від розчину. Звичайно, можна використовувати різні засоби для мастила і очищення форм, але вони роблять виробничий процес довшим і дорожчим.
 • Готові вироби повинні легко вийматися з форми, без необхідності прибігати до розпарювання, вібровибивки або іншим спеціальним процедурам.
 • Для отримання якісних бетонних виробів важлива наявність чітких граней у форм.
 • Також слід звертати увагу на якість передачі фактури. У м'яких і еластичних форм вона висока, але жорсткі вироби або матриці середньої жорсткості краще зберігають геометричні параметри.
 • Враховуйте на яку кількість виробничих циклів розрахована форма. Наприклад, вироби з ПВХ-пластика зазвичай використовуються не більше 50 циклів, а у продукції з ABS-пластика цей показник досягає 300. Тобто другі можна використовувати в шість разів більше, а коштують вони всього в 2-3 рази дорожче порівняно з варіантами з ПВХ-пластика. Цей параметр має велике значення при постійному використанні форм, але не так важливий, якщо вони купуються для реалізації разового проекту.

Чому варто купити форми для бетону в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua?

Щоб купити якісні форми для бетону, вивчіть відгуки про таку продукцію. Також ви можете ознайомитися з детальною інформацією про такі вироби, яка представлена на сторінках з описом товарів інтернет-магазину Dorozhki.com.ua.

Ми пропонуємо широкий вибір форм для тротуарних плиток, бордюрів, садових доріжок і іншого призначення. Це вироби з різних матеріалів, що мають різні габарити і конфігурації. Кожна з форм має високу якість і на всі сто відсотків справляється з функціями, що покладаються на неї. Щоб купити найбільш оптимальний для вас варіант, зв'яжіться з нами. Менеджер інтернет-магазину Dorozhki.com.ua допоможе у виборі товару, враховуючи ваші переваги і побажання. Також ви отримаєте всебічну допомогу у формуванні і виконанні замовлення. Ми оперативно доставимо вашу купівлю в Києві або у будь-яке інше місто України.

В магазині Dorozhki.com.ua форми для бетону купити недорого може кожен. Просто виберіть необхідний вам товар і зробіть замовлення!

Часті запитання про Форми для бетону

💰 Які Форми для бетону найдешевші?

❤️ Які Форми для бетону найпопулярніші у 2020 році?

💎 Які Форми для бетону відносяться до преміум сегменту?