Форми для бордюрів і водостоків

Знайдено: 1 - 4 серед 4 товари

Статті та тест-драйви

Форми для бордюрів і водостоків на Dorozhki.com.ua

Коли необхідно розмежувати дорожній простір, оформити садову доріжку чи виділити тротуарну зону, використовуються бордюри. Виготовлення цих елементів можна поставити на потік своїми силами, якщо у вас є зручні форми для бордюрів. З їх допомогою виробництво готових виробів віднімає мало часу і не вимагає великих зусиль.

Купити форми для бордюру недорого з доставкою по Києву і всій Україні можна в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua. Ми пропонуємо надійні товари, завдяки застосуванню яких можна отримати якісні бетонні вироби в короткі терміни.

Які бувають бордюри

Щоб розуміти, яку форму замовити, спочатку необхідно визначитися з тим, який бордюр ви хочете виготовити. Існують форми, що відрізняються по призначенню отримуваних елементів:

 • для дорожніх бордюрів, які відділяють пішохідну частину від проїжджої і оформляють дорогу;
 • для садових бордюрів, що відповідають за прикрасу садових доріжок, клумб і інших елементів ландшафтного дизайну;
 • для тротуарних бордюрів, головним завданням яких є збереження цілісності тротуарного покриття.

Призначення бордюрного виробу обумовлює його розмір, вагу і інші параметри. Виходячи з вирішуваних завдань, його можуть виготовляти у вигляді односторонніх або двосторонніх блоків. Перші застосовуються, коли вимагається обмежити дороги, тротуари і майданчики з розташуванням на різних рівнях. Двосторонні блоки використовують, щоб розділити зони, що знаходяться на одному рівні.

За допомогою бордюрних виробів можна добитися наступних ефектів:

 • візуального розділення території на зони з наданням їй доглянутого і гарного вигляду;
 • підкресленого єдиного стилю майданчика;
 • точного позначення меж клумби, перешкоджаючи розростанню рослин за її межі;
 • підняття рівня клумби над землею, що оточує її;
 • захисту садових насаджень від випадкових ушкоджень.

Обгороджування можуть бути виконані з цеглини і металу, пластика або шиферу. Але економічний і зручний спосіб виготовити гарний бордюр – скористатися формою і створити бетонний виріб.

Матеріал виготовлення

Для створення бордюрних блоків використовуються форми з різних матеріалів виготовлення. Якісь з них зустрічаються рідко, інші навпаки дуже затребувані і популярні.

 • Пластикові форми входять до числа найбільш популярних, ви можете замовити їх в різному асортименті і в нашому магазині. Такі вироби легкі і еластичні, випускаються в широкій різноманітності форм і коштують недорого.
 • Дерев'яні форми, як правильно виготовляються з листів фанери і використовуються при створенні бордюрних блоків простої конфігурації. Важливо, щоб фанера була високої якості і не розбухала при поміщенні в неї розчину.
 • Силіконові форми популярні в приватному виготовленні бордюрів, оскільки наділені малою вагою і еластичністю, що забезпечує зручність у використанні. Але при виготовленні відразу декількох блоків потрібно безліч форм, а це вже коштуватиме помітно дорожче, якщо порівнювати з варіантами з інших матеріалів. Тому в промислових масштабах силіконові вироби використовуються рідко.
 • Металеві форми для бордюрів можуть бути виготовлені і з різних сплавів, і з профнастила. Вони виготовляються у вигляді віялових або касетних виробів. Перші мають окремі кріплення на секціях для спрощення процесу виїмки бетонного блоку. У касетних форм передбачені фіксатори на опорній рамі, що допомагають в ущільненні розчину.
 • Склопластикові форми бувають, але їх все рідше використовують. Вони дозволяють отримувати бордюри різних конфігурацій, але вимагається багато часу на очищення і підготовку до подальшої експлуатації виробів після їх використання.
 • Раніше використовувалися ще і гумові форми, але через громіздкість, низьку міцність і необхідність додаткової обробки спеціальними засобами вони поступилися місцем зручнішим силіконовим і пластиковим виробам.

Вибір форми для бордюру

На сьогодні, пластикові форми для виготовлення бетонних бордюрів мають найбільший попит. Вони можуть бути виготовлені з ПВХ-пластика, АВС-пластика або поліпропілену і дозволяють створювати бетонні вироби методом вібролитва.

Широку популярність пластикові лотки для бордюрів отримали завдяки своїм перевагам:

 • у них рівна поверхня, що дозволяє отримувати бордюр з ідеально гладкою лицьовою стороною;
 • можна використовувати в роботі одночасно безліч таких піддонів, завдяки чому робочий процес протікає швидше;
 • у пластикових виробів невелика вага, вони зручні і у використанні, і у зберіганні;
 • завдяки гнучкості пластика витягання готового блоку виконується легко.

Тому, коли робиться вибір форми для бетону, пластикові вироби купують частіше за інших. Сприяє їх високій популярності і доступна ціна.

Вибір форми також обумовлюється тим, для виконання яких робіт вони отримуються. Наприклад, для виготовлення конструкцій однакового виду у великих масштабах отримуються вироби з найпоширенішою формою у вигляді плоского чотирикутника із зрізаним кутом. Якщо ж ви плануєте декоративне оформлення садових доріжок на присадибній ділянці або інші варіанти приватного використання, тоді можна розглянути купівлю напівкруглої, хвилеподібної і інших форм. З їх допомогою створюються оригінальні бордюри, що прикрашають і надають нестандартного вигляду ділянці.

Чому вигідно купити форми для бордюрів на Dorozhki.com.ua

Замовити форми для садових доріжок і бордюрів за низькою ціною можна в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua. В нас на сайті ви можете прочитати відгуки про роботу магазину, щоб переконатися у високій якості товарів, що продаються, і в оперативності доставки замовлень. Якщо вам потрібно допомогу у виборі форми для виготовлення бордюрних елементів, наш фахівець завжди готовий детально розповісти про характеристики і переваги товарів, представлених в каталозі.

Ми пропонуємо трафаретні форми для бордюрів різних розмірів, розраховані на багатократне використання. Кожна форма допоможе отримати не менше тисячі бетонних виробів, товщину яких ви зможете регулювати самостійно. Всі форми відрізняються легкістю у використанні і не вимагають наявності будівельних навичок для роботи з ними.

Замовляйте форми для бордюрів тротуарної плитки і інші товари в магазині Dorozhki.com.ua. Низькі ціни і високу якість гарантуємо!

Часті запитання про Форми для бордюрів і водостоків

💰 Які Форми для бордюрів і водостоків найдешевші?

❤️ Які Форми для бордюрів і водостоків найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Форми для бордюрів і водостоків актуальні в 2020 році?

💎 Які Форми для бордюрів і водостоків відносяться до преміум сегменту?