Форми для тротуарної плитки

Знайдено: 1 - 3 серед 3 товари

Купити форми для тротуарної плитки в Україні

Рішення укладання тротуарної плитки на власній ділянці все частіше стає одним з кращих варіантів благоустрою. Але придбання готового матеріалу для деяких є досить дорогим, а тому, доводиться шукати більш відповідний вихід. І це - самостійне виготовлення матеріалів. Для цього ми пропонуємо купити форми для тротуарної плитки за найвигіднішими цінами. Але спершу варто підібрати потрібний варіант і це може бути не так просто, як здається з першого погляду. Наші фахівці з радістю допоможуть у вирішенні цих питань.

Що важливо для виготовлення плитки?

Для того, щоб зробити якісну плитку, вам буде потрібно:

 1. Купити якісну хорошу форму для відливання плитки.
 2. Приготувати бетонну суміш.
 3. Запастися терпінням і підходити до процесу з максимальною відповідальністю.

І першим етапом стане саме набуття якісної форми, в чому ми вам і допоможемо. Спершу треба розглянути, які види форм для плитки бувають.

Види форм для плитки за матеріалом виробництва

В першу чергу, треба розглянути види відливальних форм для бетону, щоб визначитися, яку ж краще вибрати для себе. Їх всі можна розділити на декілька категорій, залежно від розміру, форми і використовуваного для виробництва матеріалу. Вибір всіх цих параметрів залежить строго від вашої фантазії, за винятком матеріалу виробництва, який робить значний вплив на точність розмірів, зовнішній вигляд готових виробів і інші чинники.

Найчастіше можна зустріти вироби з наступних матеріалів:

 1. Гумові форми. Така форма стане хорошим рішенням, оскільки матеріал тривалий час зберігає свій зовнішній вигляд, а крім того зручний у використанні. Але варто виділити, що вироби коштують досить дорого, порівняно з аналогами і обмежені в асортименті.
 2. Силіконові і поліуретанові вироби часто використовуються для форм із складною конструкцією і дрібними візерунками. Досить зручні в роботі, довговічні, але не особливо популярні через досить високу вартість.
 3. Склопластикові форми. В таких можна залити до 3000 виробів, а тому, якщо вас цікавить довговічний варіант, то цей буде кращим вибором. Часто виробники пропонують виготовлення форми по індивідуальному ескізу. Також не особливо мають попит через високу вартість..
 4. Пластикові і поліпропіленові форми. Є хорошим вибором, якщо важлива невисока вартість. Витримують відмінну форму при заливці. Але власники стикаються з труднощами у витяганні виробів і очищенні форми.
 5. АБС пластик. Цей матеріал допомагає створювати плитку вищої якості, надавати їй глянцевий блиск, гарантує відсутність пір. Саму форму можна легко змінювати і доповнювати. Крім того, при правильній заливці якісним складом, гарантується уникнення проблем із залипанням. Також представлений і широкий асортимент форм, але вартість досить висока.

Як можна помітити, кожен з матеріалів має свої особливості, переваги і недоліки. Саме тому підбір варто виконувати залежно від поставлених завдань, фінансових можливостей і інших особливостей.

Види по мірі використання

Слід розглянути і категорії форм залежно від міри використання виробів. Всього можна виділити три основних:

 1. Постійні. Такі використовуються для великого виробництва. Виготовляються вони найчастіше з полістиролу або склопластика. Ці матеріали відрізняються високим рівнем зносостійкості і здатні прослужити тривалий термін не втрачаючи своїх властивостей.
 2. Напівпостійні. Невеликі форми, які виготовляються з термічно стійкого поліуретану. Матеріал здатний показувати потрібний відбиток, при цьому є досить практичним і довговічним. Використовується для періодичного заливання виробів.
 3. Разові форми. Найчастіше виготовляються з силікону. Основним застосуванням стає побутове використання. Матеріал досить крихкий і недовговічний, тому підходить лише для разового використання, наприклад, при проведенні ремонту.

Якщо ви плануєте зробити невелику кількість виробів для маленького майданчика або стежини, то можна придбати і разові форми, які коштуватимуть дешево. У тому ж випадку, коли планується велике виробництво для великого двору або ж в цілях реалізації, то ми рекомендуємо розглядати надійніші і довговічніші вироби.

Основні критерії вибору форм

Якщо вам потрібна якісна форма для тротуарної плитки, то при її виборі необхідно враховувати велику кількість чинників, серед яких відзначаються :

 1. Повноцінне дотримання правильної геометрії. Особливо, якщо ви підбираєте вироби прямокутної форми.
 2. Є чи у форми додаткові ребра жорсткості.
 3. Достатня чи товщина стінок і перегородок, щоб не деформуватися при заливці.
 4. Є чи закруглені кути, що значно полегшує процес зняття форми з виробу.
 5. Наявність сертифікатів відповідності.
 6. Дизайн форми.

Якщо брати до уваги останній вказаний чинник, то тут вибір вже залежатиме від ваших переваг. При цьому ж, відмітимо, що останнім часом найбільш популярними є наступні варіанти:

 1. Стільники.
 2. Дикий камінь.
 3. Шестигранник.
 4. Хвиля.
 5. Кам'яна бруківка.
 6. Брущатка.
 7. Грати.
 8. Сланець.

Додатково варто приділити увагу і заявленим технічним параметрам форм, серед яких виробником мають бути вказані:

 1. Точні геометричні розміри. Варто перевірити, щоб форми були однакового розміру з правильними кутами.
 2. Рівень водопоглинання не повинен перевищувати 2%.
 3. Міцність матеріалу на стискування має бути не менше 700 кілограм на квадратний сантиметр.
 4. Розтягування при вигині не менше 70 кілограм на сантиметр.
 5. Рівень стираності не менше 0,3 кг на сантиметр.
 6. А також рівень морозостійкості мінімум 250 циклів заморожування при діапазоні температур від - 30 до +50.

Все це важливо враховувати при розгляді характеристик, якщо ви хочете отримати дійсно якісний виріб. Але також варто розуміти і те, що бюджетні моделі можуть не відповідати всім вимогам і якщо ви плануєте вилити декілька десятків виробів для власного використання, то можна розглядати і дешеві моделі. Але у тому випадку, якщо планується масове виготовлення, то ми рекомендуємо не економити на купівлі.

Де купити форми для тротуарної плитки в Києві?

Якщо ви хочете купити форми для тротуарної плитки або садових доріжок у Києві або Україні, то кращим рішенням буде звернутися в нашу компанію. Ми пропонуємо великий ряд переваг для кожного клієнта:

 1. Великий асортимент товарів, серед якого кожен знайде щось відповідне.
 2. Максимально доступні ціни на всі товари. Якісні форми для тротуарної плитки від 60 гривен.
 3. Висока якість виробів.
 4. Швидка доставка в Києві і по всій Україні.
 5. Особливі умови співпраці для постійних клієнтів і оптових покупців.

І це лише мала частина того, що ми можемо запропонувати кожному клієнтові компанії. Вам досить лише вибрати потрібні товари і оформити замовлення. Також, при необхідності, ви можете проконсультуватися з фахівцями компанії з підбору виробів. Ми завжди раді допомогти кожному клієнтові. Звертайтеся!

Часті запитання про Форми для тротуарної плитки

💰 Які Форми для тротуарної плитки найдешевші?

❤️ Які Форми для тротуарної плитки найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Форми для тротуарної плитки актуальні в 2020 році?

💎 Які Форми для тротуарної плитки відносяться до преміум сегменту?