Гідрофобізатори

Знайдено: 1 - 7 серед 7 товарів

Статті та тест-драйви

Гідрофобізатори на Dorozhki.com.ua

Гідрофобізатор рекомендується для використання у всіх випадках, коли можливий контакт з водою. Його застосовують, коли зводять зовнішні стіни, влаштовують садові доріжки, закладають фундамент і в інших ситуаціях. Особливо важливе використання цього засобу при роботі в регіоні з вологим кліматом і з вираженою зміною сезонів. Коли матеріал вбирає вологу, в холодну пору року це призводить до його розширення і ушкодження структури.

Дешевше спочатку купити гідрофобізатор для бетону, чим нести витрати на ремонт або відновлення фундаменту, стіни або цоколя будівлі. Тим паче, що замовити гідрофобізатор можна за мінімальною ціною в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua з доставкою по Києву і по всій Україні.

Принцип дії

Гідрофобізатори відповідають за підвищення гідрофобності матеріалів. У багатьох випадках у складі таких засобів є присутніми органічні полімери, здатні проникнути вглиб матеріалу. Залежно від структури і пористості глибина проникнення може досягати від 2 до 15 мм. Після висихання води прониклі всередину полімери, призводять до закупорювання великих капілярів, створюючи полімерну сітку.

Закупорки дрібних пір в даному випадку не спостерігається, вона і не вимагається. Адже через поверхневий натяг води краплі в такі пори не проникають. Результатом такої обробки стає отримання «дихаючого» матеріалу. Тобто завдяки полімерній плівці здійснюється активний газообмін, перешкоджаючий виникненню плісняви і іншим наслідкам дії вологи. Більше того, у багатьох сучасних гідрофобізаторів є антисептичні властивості, тобто вони не дають розвиватися грибкам і бактеріям.

Гідрофобізуючі склади є для різних матеріалів, включаючи камінь, цеглину і бетон. Завдяки додаванню такого засобу в бетонний розчин можна отримати більш високу пластичність. Отриманий таким чином бетон наділений кращою вологостійкістю і морозостійкістю. Він в цілому отримує поліпшені експлуатаційні характеристики і довший термін служби.

Особливості гідрофобізатора

Для різних будівельних конструкцій потрібне застосування різного захисту від дії вологи і води. В деяких випадках йдеться про гідроізоляцію, а в інших ситуаціях про гідрофобізацію.

Гідроізоляція має на увазі створення непереборної перешкоди для проникнення в матеріал води у будь-якому вигляді, навіть в якості водяної пари. Для цього на матеріал наноситься досить товстий шар відповідної речовини і в приміщенні потрібна організація хорошої вентиляції. Інакше в нім неможливо буде жити. Часто гідроізоляції піддаються підвали, дахи і технічні приміщення. Але зовнішні і внутрішні стіни житлових об'єктів не гідроізолюють.

Головне завдання гідрофобізатора не повністю перешкоджати проникненню вологи в матеріал, а пом'якшити її дію. Тобто окремі молекули води все-таки проникають вглиб, але в невеликій кількості, що дозволяє зберегти якісні властивості матеріалів. Отримане із застосуванням гідрофобізатора покриття являє собою тонкий шар, дозволяючий матеріалу робити повітро-і парообмін без негативних наслідків для нього. Відповідно і приміщенням не потрібне постійне провітрювання або система примусової вентиляції. Це особливо важливо в холодну пору року.

У складі гідрофобізатора є вода, кремнійорганічні сополімери, антисептики і різноманітні хімічні стабілізатори. Як правило, такі засоби продаються у вигляді концентратів, готових до використання. Але перед тим, як виконувати обробку матеріалу подібним засобом, необхідно виконати підготовчі дії:

  • очистити поверхню від пилу, бруду, фарби і так далі;
  • зашпакльовувати тріщини і вибоїни;
  • видалити висоли на бетоні, цеглі або штукатурці.

Тобто не повинно бути обсипаючихся, руйнуючих і брудних ділянок. Поверхня має бути рівною, без видимих дефектів і чистою. При цьому для пористих поверхонь потрібна повторна обробка через 30-40 хвилин.

Переваги гідрофобізатора

Будучи спеціальним хімічним розчином, гідрофобізатор захищає будівельні матеріали від руйнувань через дії вологи. У цього засобу є багато переваг, про які можна розповісти:

  • воно призводить до багатократного зниження здатності вбирання вологи при прямих контактах з водою;
  • завдяки гідрофобізатору здійснюється блокування капілярного підсосу вологи бетоном, що особливо актуально в місцях стиків фундаментів і цоколів;
  • цей засіб дозволяє в цілому підвищити стійкість матеріалів до різних зовнішніх дій, включаючи опади, вітер, хімічну і біологічну корозію;
  • гідрофобізуюча обробка допомагає в підвищенні морозостійкості матеріалу;
  • застосування цього засобу дозволяє не допустити утворення темного нальоту на бетонних і інших поверхнях;
  • з його допомогою перешкоджають утворенню сольових плям на бетоні, штукатурці і облицювальній цеглі.

Перевага гідрофобізатора в тому, що з його допомогою можна обробляти практично будь-який будівельний матеріал. При цьому у продажі є і універсальні склади, і призначені для конкретних матеріалів. Застосування таких засобів майже не знижує паропроникність, зберігаючи повітрообмін матеріалів. Вони допомагають в захисті поверхні від бруду і пилу, не змінюючи зовнішній вигляд конструкції, так як є прозорими. При цьому обробка гідрофобізатором проводиться не частіше одного разу в 10 років, а в деяких випадках і зовсім всього один раз і на весь термін експлуатації об'єкту. І вартість гідрофобізатора нижча, якщо порівнювати з іншими засобами для гідроізоляції.

Чому вигідно купити гідрофобізатор на Dorozhki.com.ua?

Якщо вам потрібен надійний засіб для захисту бетонних і інших конструкцій від дії вологи, замовити гідрофобізатор за доступною ціною можна в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua. Ми пропонуємо перевірену продукцію, отримавшу безліч позитивних відгуків. У нас ви можете купити в Києві з доставкою по Україні зручний і недорогий засіб для цеглини, каменю, тротуарної плитки, бетону чи універсальний. Робіть замовлення в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua, ми доставимо гідрофобізатор в короткі терміни. І це буде продукція високої якості від кращих виробників!

Часті запитання про Гідрофобізатори

💎 Які Гідрофобізатори відносяться до преміум сегменту?