Барвники для бетону

Знайдено: 1 - 24 серед 40 товарів

Статті та тест-драйви

Барвник для бетону на Dorozhki.com.ua

Сьогодні для створення декоративних поверхонь досить часто використовується кольоровий бетон. І для того, щоб його створити, застосовуються спеціальні пігменти. Такий барвник для бетону дозволяє робити досить яскравими і привабливими різні садові доріжки, майданчики, бордюри і навіть стіни. Але перед тим, як купувати склад, варто розібратися якими вони бувають, і де використовуються. Наш магазин пропонує вам кваліфіковану допомогу в цьому питанні. Ми допоможемо вам підібрати, а потім і купити барвник для бетону в Києві і з доставкою по всій Україні по найвигідніших цінам.

Які бувають барвники для бетону

Класифікація цих складів досить обширна, а тому варто розглянути всі їх різновиди. Залежно від способу виробництва, такі пігменти можуть бути:

 1. Мінеральними або органічними. Дозволяють отримати насичений колір за рахунок високої фарбувальної здатності. Своє поширення вони отримали після поліпшення коліростійкості і на даний момент є досить популярним варіантом.
 2. Неорганічні або штучні. Добуваються з мінеральної сировини, шляхом подрібнення вапняків, глини і інших компонентів до порошкоподібного стану з подальшою термічною і хімічною обробкою.

Також класифікуються склади залежно від своєї консистенції і можуть бути:

 1. Рідкими.
 2. Пастоподібними.
 3. Сухими.

Колірна палітра залежить від складу. Найчастіше використовуються базові кольори, які добре себе зарекомендували, а саме:

 1. Білий, отримуваний завдяки домішці двоокису титану.
 2. Червоний, за рахунок додавання оксиду заліза.
 3. Чорний, з додаванням сажі і вуглецю.
 4. Зелений, з окислом хрому.
 5. Коричневий і жовтий, отримувані завдяки окислу заліза.

Будь-які інші відтінки отримують при змішуванні базових кольорів. Звичайно, є інші готові відтінки, але частенько вони коштують набагато дорожче, а довговічність їх менша.

Також варто детальніше розглянути типи пігментів.

Кислотний барвник для бетону

Такий склад гарантує фарбування за рахунок дії неорганічних солей. Склад проникає на 1-2 міліметри в бетон і стає його частиною. Покриття не ковзає, не вицвітає.

Важливо! Частенько реакція на різних ділянках відбувається по-різному, тому інтенсивність фарбування в різних місцях може відрізнятися.

Такий варіант досить популярний завдяки можливості фарбування старих покриттів і стійкості до перепадів температур.

Акриловий пігмент

Наступним типом є пігмент на основі акрилу. З його допомогою створюється відмінне захисне і декоративне покриття, яке має ряд переваг, а саме:

 1. Має високий рівень міцності.
 2. Стійко до механічної дії.
 3. Не виділяє шкідливих речовин.
 4. Стійко до хімічної дії і лугів.
 5. Несприйнятливо до дії ГСМ.
 6. Високий рівень вологостійкості.
 7. Не вицвітає під впливом ультрафіолету.

Часто такі склади застосовуються при фарбуванні поверхонь як всередині, так і зовні будівель. Можливе використання при негативних температурах.

Сухий барвник для бетону

Такий склад являє собою спеціальний порошок із зв'язуючими речовинами. Залежно від кольору самого порошку, ви відразу можете бачити відтінок фарбування. Сам склад має ряд особливостей, серед яких:

 1. Найбільш яскраві відтінки фарбування, порівняно з іншими типами.
 2. Можна застосовувати тільки для нового бетону, який раніше не піддавався обробці.
 3. Витримує будь-які кліматичні умови.
 4. Барвник стійкий до вицвітання і пожовтіння.
 5. Високий рівень антикорозійних властивостей.
 6. Висока покриваність.

А головною перевагою такого складу стає те, що барвник відмінно тримається на поверхні, а крім того, додатково зміцнює її.

Прості пігменти

Такі склади мають невисоку стійкість, швидко вигорають, а тому часто застосовуються тільки всередині приміщень.

Склади легко змішуються між собою, завдяки чому гранично просто досягти будь-якого потрібного відтінку.

Колірні добавки

Це спеціальні добавки, які підмішуються при замісі бетону і забарвлюють його повністю. Можуть бути виконані в сухому або рідкому вигляді.

Такий спосіб фарбування вважається найефективнішим. Колір не вигорає, а в той же час, навіть при ушкодженні конструкції її відтінок залишається однотонним і дефекти не так помітні.

Зазвичай представлені в досить насиченому кольорі, оскільки для фарбування всього розчину потрібна велика витрата пігментів.

На які властивості звернути увагу?

Якщо ви хочете купити барвник для бетону в Києві, то в першу чергу варто дізнатися, на що звернути увагу при виборі. Спочатку слід визначитися з типом, а далі врахувати наступні особливості:

 1. Покриваність. Являє собою здатність приховувати початковий колір покриття. Хорошою покриваністю вважається витрата пігменту в 20-60 грам на квадратний метр поверхні.
 2. Інтенсивність фарбування. Це можливість повною мірою передати свій колір складу при суміші з білим пігментом.
 3. Світлостійкість. Кожна фарба повинна зберігати свій колір під впливом різних чинників, у тому числі ультрафіолетової дії. Найбільш високий показник цієї властивості мають природні (натуральні) пігменти.
 4. Маслоємність. Це властивість складу утримувати на своїй поверхні певну кількість олії. Чим показник менший, тим міцнішим буде покриття.
 5. Стійкість до хімічної дії і лугів. Це основна властивість, оскільки саме вона гарантує здатність зберігати колір при з'єднанні з цементними розчинами і бетоном.

Це тільки невелике число чинників, які необхідно враховувати при підборі барвника для бетону. І якщо ви хочете купити барвник в Києві, то наші фахівці з радістю допоможуть вам у вирішенні цього питання.

Чому вигідно купити барвники для бетону на Dorozhki.com.ua?

Наша компанія спеціалізується на реалізації барвників для бетону і інших складів вже не перший рік, а тому ми гарантовано зможемо допомогти кожному покупцеві, а крім того, надаємо великий ряд переваг для кожного, серед яких:

 1. Широкий асортимент товарів, де кожен знайде відповідний варіант для себе.
 2. Гранично вигідні ціни на весь асортимент. Вартість барвників для бетону від 110 гривень.
 3. Максимально вигідні умови співпраці, акції, знижки і персональні пропозиції для постійних і оптових покупців.
 4. Безкоштовна консультація досвідчених фахівців і допомога у виборі найбільш відповідного пігменту. Варто враховувати, що для кожного окремого випадку той або інший склад може бути краще, що і порекомендують наші фахівці.
 5. Швидка доставка по Києву в день замовлення і оперативна відправка по всій Україні транспортною компанією.
 6. В наявності вироби як економ, так і преміум класу для вас.

І це лише мала частина того, що ми гарантуємо кожному клієнтові. Вам необхідно лише зробити свій вибір і оформити замовлення. Або ж подзвонити нам і отримати допомогу в підборі. Так, ви зможете купити барвник для бетону в інтернет-магазині за найвигіднішою ціною. Звертайтеся!

Часті запитання про Барвники для бетону

💰 Які Барвники для бетону найдешевші?

❤️ Які Барвники для бетону найпопулярніші у 2020 році?

💎 Які Барвники для бетону відносяться до преміум сегменту?