Пастифікатори

Знайдено: 1 - 24 серед 36 товарів

Статті та тест-драйви

Пластифікатор має ряд переваг, які роблять його вкрай бажаною добавкою до бетону. До них відносять:

 • Значне підвищення якості розчинності, яка спричиняє за собою поліпшення первинних характеристик продукту.
 • Бетон, в який додали пластифікатор, застигає набагато швидше, що дозволяє запобігти появі корозії на арматурі.
 • Економить витратні матеріали.
 • Полегшує роботу з матеріалом, що веде до зменшення трудових витрат робітників.

Який пластифікатор вибрати: сухий або рідкий?

При виборі пластифікатора варто орієнтуватися, передусім, на природні умови, погоду, а також об'єм бетону, який вам знадобиться для роботи.

Сухий пластифікатор підходить для умов, коли температура опускається не нижче нуля градусів. Тому використовувати цей вид добавки логічно в теплу пору року. Об'єми для сухої речовини пропонуються не мають бути занадто великими.

Рідкі пластифікатори випускаються в декількох модифікаціях. Є різновиди, які відмінно працюють в лютий мороз. А існують варіації, використання яких рекомендується в жарку пору року. Також віддати перевагу рідкій речовині варто, якщо ви плануєте виконання більшої кількості робіт.

Варто відмітити, що обидва різновиди добавки коштують приблизно однаково.

Види пластифікаторів

Сьогодні на ринку будівельних товарів можна зустріти велику різноманітність пластифікаторів. Нижче ми детально розглянемо кожен з видів.

Суперпластифікатор рідкий

Ця добавка є сумішшю натрієвих солей з різними полікислотами. Застосовується суперпластифікатор для виробництв конструкцій з важкого монолітного бетону. А також для будівництва конструкцій з тонкими стінками і із складною конфігурацією. Максимально ефективний рідкий суперпластифікатор у виготовленні високорухливих сумішей і створенні високоміцних бетонів.

У чому ж перевага використання даної добавки?

 • Вона збільшує рухливість бетонної суміші, не знижуючи її міцність і довговічність.
 • Суперпластифікатор рідкий підвищує міцність бетону, як мінімум, на двадцять відсотків.
 • Дозволяє створювати бетони з високим рівнем морозостійкості і водонепроникністю, також підвищувати стійкість до виникнення корозії.
 • Дозволяє економити цемент.
 • Робить можливою відмову від вібрації бетонної суміші або значно скорочує час і енерговитрати на цю процедуру.

Пластифікатор для бетону С-3

Поставляється у вигляді або сухої речовини, або у вигляді водяного розчину. Ця добавка була розроблена ще в середині минулого століття, але все ще широко використовується у будівництві.

Застосовується пластифікатор для бетону С-3 у виробництві залізобетонних конструкцій. Наприклад, різних панелей або плит. Також його застосовують для будівництва підлоги і покриттів з бетону, виготовлення тротуарної плитки.

Ця добавка служить для вбирання ущільнення і укладання бетонної суміші. Також вона забезпечує економію цементу в різних бетонних сумішах, при цьому зберігаючи їх міцність і довговічність

До ефектів від застосування С-3 варто віднести:

 • Невелике скорочення витрати цементу.
 • Збільшення пластичності, що дозволяє проводити роботи по бетонуванню як на звичайних, так і на густоармованих конструкціях.
 • Дозволяє отримати рівнорухливий бетон за рахунок того, що знижується його водопотреба на десять-двадцять відсотків.
 • Покращується структура бетону, відбувається якісне поліпшення його однорідності, міцності і щільності.
 • Значно зменшуються трудовитрати при вкладанні.
 • Забезпечує отримання гладкої поверхні у виробу.

Проте у цього пластифікатора є і ряд негативних ефектів:

 • До його хімічного складу входять речовини, які представляють небезпеку для людини (формальдегід і фенол).
 • В нім міститься сульфат натрію, який може стати причиною появи висолів, які призводять до утворення корозії.

Гіперпластифікатор

Гіперпластифікатор створюється на основі особливих ефірів полікарбонату. На даний момент гіперпластифікатор можна вважати самим передовим методом для надання пластичності бетону.

Відмінність суперпластифікатора від гіперпластифікатора криється в тому, що перший дає стеричний ефект, який дозволяє зменшити тертя компонентів, що входять до складу розчину.

Через додавання до складу полікарбоксилату, Гіперпластифікатор має властивість прозорості. Він абсолютно нетоксичний, не має неприємного запаху і не шкодить здоров'ю людини. Розчиняти його у воді треба безпосередньо перед замісом розчину. Дозування складає не більше трьох відсотків від загальної маси бетону.

Дія компонента нагадує клейовий розчин. Завдяки ньому, цементні крупинки збираються навколо часток піску. Пластифікатор сприяє швидшому просоченню розчину, а також запобігає появі пухирів з повітря. Усі корисні властивості зберігаються впродовж трьох годин після приготування розчину.

Пластифікатор для стягувань і теплих підлог

Пластифікатор для стягувань і теплих підлог є продуктивною добавкою для заливки пола, яка має якості здатними підвищувати рухливість і розтікання підлогової суміші, яка використовується у будівництві. Також вона сприяє створенню щільної і гомогенної структури. За рахунок цього підлога стає рівною і гладкою.

Пластифікація, зниження кількості води в розчині, а також відвертання появи повітряних бульбашок на поверхні стягування забезпечується складною хімічною реакцією.

Цей пластифікатор дозволяє скоротити час схоплювання бетонного стягування, а також дозволяє створювати високощільні і водонепроникні розчини.

Інструкція по приготуванню розчинів з використанням пластифікатора

Дотримуючись приведеної нижче інструкції, ви без особливих зусиль зможете приготувати будівельний розчин за участю пластифікатора.

 • Передусім, ретельно перемішайте добавку прямо у фасувальній тарі.
 • Потім відміряйте потрібну його кількість залежно від вашої мети. Для стягувань і будівництва стін вам знадобиться приблизно півлітра-літр речовини на 100 кілограм цементу, для складніших конструкцій слід збільшити концентрацію вдвічі.
 • Додайте пластифікатор у воду, щоб розчинити його.
 • Рідину, що вийшла, залийте у вже працюючу бетономішалку.
 • Потім завантажите в неї потрібну кількість цементу.
 • Додайте в розчин твердий заповнювач і доведете розчин бетону до готовності.

5 причин купити пластифікатор

Вибрати якісного постачальника для будівельних матеріалів не так вже і просто. Проте, ми пропонуємо вам п'ять причин, по яких ви можете покластися на інтернет-магазин Dorozhki.com.ua:

 • Зручна навігація на сайті, яка дозволить вам в найкоротші терміни знайти необхідний пластифікатор.
 • Великий асортимент товарів і найнижчі ціни на пластифікатори.
 • Швидка доставка, яка дозволить вам негайно приступити до будівельних робіт.
 • Гарантія на всю запропоновану продукцію.
 • Якщо вам не сподобається товар, то ви з легкістю зможете його повернути. Оплата здійснюється під час доставки, ви, таким чином, нічим не ризикуєте.

Пластифікатори високої якості на Dorozhki.com.ua

Пластифікатор – важлива добавка у будівництві, яка не лише забезпечує пластичність, але і надає міцність конструкції. Вибрати її не так вже просто, проте тепер ви знаєте, де зможете знайти якісний товар за доступною ціною.

Часті запитання про Пастифікатори

❤️ Які Пастифікатори найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Пастифікатори актуальні в 2020 році?

💎 Які Пастифікатори відносяться до преміум сегменту?