Пластифікатори для бетону

Знайдено: 1 - 22 серед 22 товари

Статті та тест-драйви

Якщо незабаром має відбутися масштабне будівництво (дома, дачі, сараю і інших будівель), необхідно заздалегідь продумати, які матеріали знадобляться. При цьому особливу увагу варто звернути на ті інноваційні новинки, які пропонує сучасний будівельний ринок. Зараз виробники працюють на те, щоб полегшити працю людини, і створюють воістину цікаві і функціональні речі. Одна з таких — пластифікатор для бетону, який можна замовити на Dorozhki.com.ua. На цій сторінці нашого унікального інтернет-магазину можна подивитися найрізноманітніші види універсальної добавки, вибрати будь-яку — і зовсім недорого купити. Адже тут ціни — одні з найнижчих не лише в Києві, але і в усій Україні! Хто ще не знайомий з цим товаром, ми розповімо про нього всю необхідну інформацію.

Навіщо потрібний пластифікатор для бетону?

Для того, щоб купити пластифікатор для бетону, необхідно розуміти, що це таке і навіщо він потрібний. Оскільки інтернет-магазин Dorozhki.com.ua зацікавлений в тому, щоб наші клієнти не розчаровувалися в покупках, ми детально розповідаємо про кожен товар, представлений в каталогах.

Пластифікатор для бетону — це спеціально спроектована добавка, яка замішується в розчин і збільшує його рухливість, еластичність, плинність і пластичність. Під рухливістю у будівництві розуміють здатність заповнювати об'єм без утворення порожнин. Вона виготовляється з хімічних речовин органічного і неорганічного походження. Чому його варто купити, коли мають відбутися будівельні роботи? Згідно з його характеристиками і відгуками, він виконує наступні функції:

 • знижує витрату бетону на 20%;
 • збільшує тривалість «життя» бетонного розчину — часу, коли в нього не вимагається доливати води, щоб він не висох;
 • пластифікатор покращує якість бетону: оскільки тепер не треба постійно доливати в розчин воду, всі заявлені виробником характеристики будуть на висоті;
 • підвищує міцність на 25%;
 • удосконалює адгезивні властивості, тобто бетон менше вбирає води із землі, а значить — повільніше руйнується і служить набагато довше, так що ні про які тріщини у фундаменті можна більше не думати, якщо замовити на Dorozhki.com.ua пластифікатор;
 • прискорює швидкість зчеплення з'єднань;
 • підвищує морозостійкість.

Щоб вам простіше було зрозуміти, що таке пластифікатор для бетону і чому його варто купити при будівельних роботах, наведемо приклад з життя. Ви замісили бетонний розчин, але використали його не весь. Щоб він не висох, в нього постійно треба доливати води і ретельно розмішувати. Це віднімає багато часу та до того ж ще і псує якість самого будівельного матеріалу, оскільки знижується концентрація. Якщо ж ви спочатку при замісі розчину додасте в нього пластифікатор, він повільніше висихатиме, і розбавлятиме його зайвий раз водою не знадобиться.

Тепер вам зрозуміло, чому пластифікатор для бетону — хіт продажів на Dorozhki.com.ua? Це незамінна річ практично при будь-якому будівництві. Почитайте відгуки тих, хто вже купив його в нашому інтернет-магазині. Він застосовується і для виробництва бетонних блоків і кілець, і для виготовлення плит, фундаментів, перекриттів і т. д. Всього не перерахуєш! Так що поспішайте недорого замовити цю унікальну добавку, адже у нас — одні з найнижчих цін на цей матеріал по Києву і Україні.

Види пластифікаторів для бетону

На цій сторінці каталогу нашого інтернет-магазину ви бачите, що тут можна недорого замовити найрізноманітніші види пластифікатора для бетону. Як не розгубитися в цьому різноманітті і купити саме те, що вам потрібно, а не кота в чорному мішку? Одних відгуків для роз'яснення цієї ситуації буває недостатньо. Проте Dorozhki.com.ua піклується про своїх клієнтів і тому детально консультує, як правильно вибрати потрібну добавку.

Залежно від складу пластифікатори для бетону бувають:

 • виготовлені з сульфованих меламіноформальдегідних синтетичних смол;
 • грунтовані на продуктах гідроконденсації формальдегіду і нафталіну сульфокислоти;
 • зроблені з модифікованих лігносульфонатів і складних добавок на їх основі.

Залежно від принципу дії в нашому інтернет-магазині теж можна купити різні пластифікатори для бетону:

 • гідрофільні — вони покращують змочуваність компонентів розчину, прискорюють утворення колоїдних часток;
 • гідрофобізуючі — насичують розчин дрібними бульбашками повітря, що підвищує його пластичність і знижує поверхневе натягнення води.

Залежно від функціональності на Dorozhki.com.ua можна недорого замовити різні види пластифікатора для бетону:

 • протиморозні: з такою добавкою ваш бетонний розчин можна сміливо застосовувати у будівельних роботах навіть при температурі -25ºС;
 • повітровтягуючі: його варто замовити тим, хто боїться надалі утворення тріщин у фундаменті — він убезпечить від такої неприємності;
 • уповільнюючі: максимально уповільнити час затвердіння готових сумішей — такі рекомендується купити тим, кого чекає тривале транспортування розчину або тривале будівництво;
 • прискорюючі: є і такі, які прискорюють затвердіння бетону, щоб уникнути вимушених простоїв.

Залежно від форми випуску в нашому інтернет-магазині можна купити за низькою ціною такі пластифікатори для бетону, як:

 • порошкоподібні;
 • рідкі концентрати;
 • розчини, вже готові до застосування (судячи з відгуків, найоптимальніший варіант для купівлі, що не вимагає особливих тимчасових витрат).

А також ви можете замовити на Dorozhki.com.ua гіперпластифікатори і суперпластифікатори. Перші націлені на підвищення експлуатаційних характеристик бетону. Другі — на зменшення витрати води при приготуванні розчину. Вибрати потрібний різновид допоможе зручний інтерфейс інтернет-магазину.

Як вибрати пластифікатор?

Як ви вже змогли оцінити, наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент пластифікаторів для бетону. Але не бійтеся загубитися в цьому різноманітті видів. Інтерфейс у сайту Dorozhki.com.ua розроблений спеціально для зручності клієнтів. Яку саме добавку купити? Детально розібратися в цьому питанні допоможе панель ліворуч.

Ціна

Самий верхній фільтр на панелі ліворуч — ціна. Визначтеся відразу, скільки грошей ви зможете виділити на цю купівлю і встановіть бігунок на потрібній цифрі. В нас є пластифікатор для бетону і по 45 грн за упаковку, і по 1 750 грн. Від чого залежить вартість:

 • від розміру упаковки: можна недорого купити 1 л для незначного ремонту, а можна замовити 25 кг для масштабних будівельних робіт за вже значнішою ціною;
 • від виробника: деякі бренди позиціонують себе як преміумні (тобто роблять дорогий товар), а інші — як бюджетні (за пониженою ціною);
 • від якості: все-таки 5 кг пластифікатора для бетону за 150 грн буде не таким багатофункціональним, як ті ж 5 кг добавки, але вже за 350 грн

Пам'ятайте також, що на Dorozhki.com.ua можна купити будь-який пластифікатор для бетону зовсім недорого. У нашому інтернет-магазині — одні з найнижчих цін в Києві і в Україні. Крім того, постійно діють різні знижки і акції — так що ловіть момент і терміново замовляйте!

Бренд

Наступний фільтр, який допоможе вам правильно замовити пластифікатор для бетону на Dorozhki.com.ua — це виробник. Почитайте інформацію про кожного, вивчіть відгуки про їх продукцію, щоб знати, на що розраховувати після купівлі. Наприклад, в нас можна купити добавки у бетон таких брендів, як:

 • Hormusend — фінська компанія, один з лідерів у сфері виробництва будівельних матеріалів;
 • Kontur — бренд з України;
 • Віртуоз — теж українська марка.

Вибираючи виробника пластифікатора для бетону на Dorozhki.com.ua, можете бути впевнені в тому, що всі компанії — гідні і авторитетні на ринку будівельних матеріалів. Наш інтернет-магазин працює тільки з перевіреними дистриб'юторами. Так що можете сміливо замовляти!

Крім цих критеріїв, на панелі ліворуч можна встановити фільтри по типах пластифікаторів для бетону, про які ми вже писали вище. Можна купити і супер-, і гіпер-. Є відбіркові критерії по марках (СП-1 і С-3), агрегатному стані (в якій формі випускається) і призначенні. Можна також скористатися сортуванням по акціях, рейтингах, новинках, алфавіті і інших моментах. Вона розташована згори каталогу. Так що купити те, що вам потрібно, на Dorozhki.com.ua простіше простого!

Наші переваги

Чому купити пластифікатор для бетону краще на Dorozhki.com.ua? Тому що наш інтернет-магазин вигідно відрізняється від усіх інших подібних ресурсів, які ви тільки можете знайти в Україні. Причому це не просто реклама: почитайте відгуки про нас — і зрозумієте, що ми, дійсно, цінуємо своїх покупців. У чому ж наші безперечні плюси?

 1. Одні з найнижчих цін не лише в Києві, але і по всій Україні. Хочете заощадити, купуючи пластифікатор або форми для бетону? Тоді ви зайшли на Dorozhki.com.ua дуже вірно!
 2. Тут можна замовити тільки якісний товар від надійних і перевірених виробників.
 3. Широкий асортимент. Погляньте, скільки варіантів пластифікатора для бетону пропонує наш інтернет-магазин. Є з чого вибрати!
 4. Доставка по Києву і по території України. Хочете самовивезення? Оформимо!
 5. Зручні способи оплати.
 6. Онлайн-консультанти завжди дадуть відповідь на всі ваші питання і розвіють будь-які сумніви.

Як бачите, Dorozhki.com.ua — один з кращих в Україні інтернет-магазинів будівельних матеріалів. Тут ви можете недорого купити будь-який пластифікатор і суперпластифікатор для бетону. Ця добавка істотно полегшить ремонт і будівництво, заощадить час, гроші і сили. Так що поспішаєте замовити!

Часті запитання про Пластифікатори для бетону

💰 Які Пластифікатори для бетону найдешевші?

❤️ Які Пластифікатори для бетону найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Пластифікатори для бетону актуальні в 2020 році?

💎 Які Пластифікатори для бетону відносяться до преміум сегменту?