Пластифікатори для теплої підлоги

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Статті та тест-драйви

Пластифікатори для теплих підлог

При облаштуванні теплої підлоги звичайний бетонний розчин не використовується. Адже він не зможе зберегти свої якості при постійних перепадах температури, а значить і робота всієї опалювальної системи буде під загрозою. Для того, щоб отримати стягування з необхідними властивостями, використовують пластифікатори для теплих підлог. Ці добавки дозволяють помітно поліпшити характеристики бетонного розчину.

В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua можна купити пластифікатор для теплої підлоги за низькою ціною в Києві з доставкою по Україні. Ми пропонуємо замовити продукцію, що має тільки позитивні відгуки.

Особливості пластифікаторів

Цементно-бетонне стягування випробовує регулярний нагрів і охолодження. Через це в звичайній бетонній основі з'явилися б тріщини і інші дефекти, які призводять до значного зниження експлуатаційного терміну системи опалювання. Завдяки додаванню пластифікатора в розчин вже після додавання основної маси води досягається необхідна реакція.

При заливці стандартного розчину, в який не доданий пластифікатор, в системі теплої підлоги можна зіткнутися з різними проблемами:

 • підлога прогріватиметься нерівномірно на різних ділянках;
 • надлишок вологи приведе до розширення і деформації стягування;
 • всередині бетонної основи утворюватимуться порожнини, що приведе до погіршення своєї теплопровідності.

Навіть зовні таке стягування виглядатиме гірше, негативно впливаючи і на декоративне покриття. Тому такий важливий пластифікатор для теплої підлоги, яка забезпечує рівномірний прогрів основи і допомагає в отриманні енергоефективнішої системи опалювання.

Завдяки використанню такої добавки можна отримати багато переваг:

 • бетон передчасно не застигатиме;
 • термін експлуатації бетонного розчину подовжується;
 • у підлогового покриття з'являється підвищена стійкість до механічних дій і в цілому покращується показник міцності;
 • у розчину з'являється здатність до розтягання за рахунок більшої еластичності;
 • розчин менше розтікається;
 • виключається утворення бульбашок повітря всередині стягування;
 • підвищується показник теплопровідності бетонної основи;
 • поверхня стягування стає стійкішою до стирання;
 • покращуються показники щільності і вологостійкості;
 • з'являються антикорозійні властивості і стійкість до дії хімічних засобів;
 • підвищується однорідність стягування.

Коли виконується облаштування підлог з обігрівом, пластифікатори життєво потрібні, підвищуючи міцність і еластичність стягування. Вони сприяють отриманню гладшої і рівнішої поверхні.

Ця добавка допомагає в поліпшенні розчинності клінкеру цементу, завдяки чому частки сильніше притягуються один до одного і виштовхують зайву воду з повітрям. Це і призводить до більшої еластичності бетонної суміші, а значить і до мінімальної усадки. Така суміш краще сохне і наділена водонепроникними властивостями.

Ще одна корисна властивість пластифікаторів для теплих підлог полягає в захисті бетонного покриття від деформації через високу температуру нагріву. Причому на цю властивість не впливає, який саме вид теплої підлоги має місце – інфрачервоний, водяний або електричний.

Збільшення щільності стягування допомагає в досягненні кращого контакту з теплоносієм. Також цей чинник дає можливість скоротити товщину самого стягування. Через додавання пластифікатора термін висихання стягування збільшується. Але це легко нівелювати, використовуючи спеціальні прискорювачі твердніння бетонного розчину.

Так, використання пластифікаторів для бетону і теплих підлог збільшує загальну вартість підготовки бетонного розчину і робить технологічний процес складнішим, оскільки для отримуваної суміші потрібна постійна вібрація. Але позитивні ефекти від використання такої добавки з лишком компенсують ці невеликі недоліки.

Види пластифікаторів для теплої підлоги

Всі види пластифікаторів для теплих підлог є безпечними речовинами, що не мають неприємного запаху. Вони не токсичні і ніяк не шкодять здоров'ю людей.

Таку продукцію ділять на декілька видів:

 • рідкі пластифікатори для теплої підлоги, що є вже готовими до застосування добавками;
 • сухі, у яких тривалий термін зберігання, але необхідно замішувати їх;
 • армуючі пластифікатори, у складі яких є додаткові елементи для надання стягуванню більшої міцності;
 • протиморозні, які використовуються, якщо необхідно провести зовнішні роботи.

Велике значення має, який саме тип пластифікатора ви використовуватимете. Від правильного вибору залежить і енергоефективність нагрівальної системи і термін її експлуатації.

Як вибрати пластифікатор для теплої підлоги

У кожного виду пластифікаторів є свої особливості і характеристики, від яких залежить вибір на користь тієї або іншої продукції. Наприклад, коли монтується електрична тепла підлога, перевагу віддають напівсухій заливці, створюючи розчин на основі піску, цементу фіброволокна, невеликого об'єму води і з додаванням в цю суміш пластифікатора, що дозволить уникнути тріщин на готовому стягуванні. А ось для теплої підлоги на водяній основі краще вибрати рідкий пластифікатор.

Важливо пам'ятати і про необхідність сумісності пластифікатора з певною маркою цементу. Тобто ця добавка повинна підходити і під цемент, і під створювану нагрівальну систему. Це не звичайна присадка для бетону, а щось важливіше і значніше.

Звичайно ж, при виборі пластифікатора велике значення має і ціна цього товару. Вона залежить від виробника, об'єму продукції і її виду. В нашому магазині представлені якісні і недорогі пластифікатори для теплих підлог від провідних виробників.

Чому вигідно купити пластифікатор для теплої підлоги на Dorozhki.com.ua?

Якщо вам необхідно купити пластифікатор для теплої підлоги, робіть це в нашому магазині. Ми підберемо оптимальний варіант з хорошою сумісністю з використовуваною вами маркою цементу. Відповідну інформацію ви можете уточнити на упаковці або поставивши питання консультантові нашого інтернет-магазину. Це може бути звичайний або суперпластифікатор, в каталозі представлені товари різного цінового сегменту.

Зв'яжіться з нами. Менеджер інтернет-магазину Dorozhki.com.ua допоможе замовити відповідний пластифікатор для теплої підлоги з доставкою в Києві і у будь-яке інше місто України.

Часті запитання про Пластифікатори для теплої підлоги

💰 Які Пластифікатори для теплої підлоги найдешевші?

❤️ Які Пластифікатори для теплої підлоги найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Пластифікатори для теплої підлоги актуальні в 2020 році?

💎 Які Пластифікатори для теплої підлоги відносяться до преміум сегменту?