Пластифікатори для тротуарної плитки

Знайдено: 1 - 11 серед 11 товарів

Статті та тест-драйви

Пластифікатор для тротуарної плитки - незамінний компонент у виробництві

Дбайливий господар завжди піклується про те, щоб заміська ділянка і прибудинкова територія виглядали ушляхетнено і стильно. Щоб облаштувати зону для парковки, тротуар, доріжки або дитячий ігровий майданчик, багато хто використовує плитку. Її сьогодні досить легко виготовити самостійно — будь-якої вимагаючої форми і забарвлення. Проте при цьому спочатку треба потурбуватися про продовження терміну її експлуатації і міцності. Ці параметри залежать в першу чергу від розчину, який ви приготуєте. Щоб якість покриття зрештою була на висоті і не викликала розчарування, в суміш варто додати пластифікатор для тротуарної плитки. Його можна недорого замовити в інтернет-магазині Садова Доріжка, який знає толк в цій справі! Тут ви знайдете найнижчі ціни по Києву і Україні на різноманітні матеріали для дачної ділянки, саду і городу.

Життя без пластифікатора

Якщо вже ви зайшли в гості на Dorozhki.com.ua, не сумнівайтеся в тому, що вам обов'язково потрібно купити пластифікатор для тротуарної плитки. Можна знайти тисячу і один рецепт розчину, прочитати сотні відгуків, але без цієї добавки нічого довговічного ви не зможете зробити. І наш інтернет-магазин розповість, чому.

Спершу — приклад з практики, який змусить вас серйозно замислитися над тим, щоб купити пластифікатор для тротуарної плитки. Отже, деякий дбайливий господар ділянки приготував звичайнісінький розчин з цементу і піску. По кращому рецепту, який він знайшов в Інтернеті.

 • Проблема №1

Проте на етапі формування блоків він зіткнувся з проблемою №1. Надати складу потрібної форми неймовірно складно, тому що він погано зчіплюється. Добре, припустимо, він знайшов вихід з ситуації, що створилася. Він недорого замовив в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua форму для садових доріжок. З її допомогою в нього вийшло залити рідкий цемент в неї. Але тут починається новий головний біль.

 • Проблема №2

Після висихання через недостатню міцність матеріалу пластина для кладки виявилася нерівною. Прикро, звичайно, але і тут теж вихід є: склад можна зміцнити щебенем. Він надасть суміші бракуючої міцності. Але...

 • Проблема №3

З додаванням щебеню суміш стає непластичною. Це істотно уповільнює її розподіл всередині форми. Наш дбайливий господар і тут не губиться. Бракує еластичності? Так можна додати в розчин води! Бідний, він думає, що таким чином вирішив всі проблеми. Проте найсерйозніша з них розкриється з настанням холодів.

 • Проблема №4

Обізнані люди ніколи не переборщуватимуть з водою, яка дуже сильно знижує морозостійкість вже готової тротуарної плитки. Тобто при пониженні температури вона дасть тріщини. Невже наш дбайливий господар витратив стільки грошей, сил і нервів заради такого результату?

Щоб не опинитися на місці цього господара, треба всього лише купити пластифікатор для тротуарної плитки. Це добавка, яка в одну мить вирішить всі вищеописані проблеми. В інтернет-магазині Dorozhki.com.ua ви знайдете найширший асортимент і одні з найнижчих цін в Україні.

Життя з пластифікатором

Тепер розглянемо кардинально іншу ситуацію. Що буде, якщо купити пластифікатор для тротуарної плитки і додати його в розчин? В такому разі характеристики готового виробу істотно покращають:

 • розчин стане «рухливим» і однорідним;
 • для поліпшення його якості не треба буде додавати зайвої води, яка лише погіршує властивості розчину;
 • помітно підвищується міцність, морозостійкість і щільність не лише самої суспензії, але і готового виробу;
 • забезпечується гладкість поверхні: з пластифікатором тротуарна плитка вийде абсолютно рівною, без дір, тріщин, сколів і кратерів;
 • після висихання вона легко виймається із заготівельної форми;
 • попереджається утворення висолів (білих плям) на поверхні виробу;
 • зберігається вся яскравість фарбувального пігменту.

Пластифікатор для тротуарної плитки полегшує роботу, заощаджує сили і час. Тому, якщо ви задумали облагородити ділянку і викласти доріжку або зону для паркування, обов'язково варто купити цю унікальну добавку. Тим більше, що замовити її в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua можна так недорого. Адже в нас на весь асортимент діють одні з найнижчих цін не тільки по Києву, але і на території всієї України.

Види пластифікатора для тротуарної плитки

Dorozhki.com.ua — інтернет-магазин, де ви можете купити найрізноманітніші будівельні матеріали. На цій сторінці представлені саме пластифікатори для тротуарної плитки. Незважаючи на широкий асортимент, не заблукати в різноманітті їх видів допоможе простий і зручний інтерфейс. Зокрема — відгуки та численні фільтри, розташовані в колонці зліва і в самій верхній сходинці над каталогом. Головне — правильно їх налаштувати. Тому знайомимося з основною класифікацією пластифікаторів для тротуарної плитки.

Букви і цифри на упаковці розшифровують основний склад добавки:

 • 3G8 — триетиленгліколя діоктіат;
 • DINP — діізононілфталат;
 • DOA — діоктіладіпінат;
 • DOP — діоктилфталат;
 • DUO 1, DUO 2 — складні структури;
 • GPO — діетілгексілфталат;
 • TOTM — тріоктілтрімілітат.

Але який же все-таки пластифікатор для тротуарної плитки вибрати і замовити? Яка з цих позначок — показник максимальної якості? Зорієнтуватися в цьому питанні допоможе наступна таблиця:

Критерій

DOA

3D8

DUO 1

DUO 2

TOTM

DINP

Твердість по Шору

Кращий

Модуль жорсткості

Кращий

Гнучкість при низьких t°

Відмінно

Кращий

Відмінно

Висока t° руйнування

Відмінно

Відмінно

Кращий

Довговічність

Відмінно

Відмінно

Відмінно

Кращий

Опірність

Відмінно

Кращий

Робочі характеристики

Відмінно

Відмінно

Відмінно

Кращий

Відмінно

Однак фільтрувати асортимент пластифікаторів для тротуарної плитки на Dorozhki.com.ua можна не тільки на підставі складу. Наш інтернет-магазин піклується про комфорт своїх клієнтів, тому вибрати і замовити у нас добавку можна, спираючись і на інші критерії:

 • ціна;
 • бренд;
 • тип;
 • агрегатний стан (пластифікатори для тротуарної плитки випускаються у вигляді рідини або порошку);
 • марка;
 • призначення.

Особливо зверніть увагу на такий критерій, як ціна. На Dorozhki.com.ua пластифікатор для тротуарної плитки можна замовити зовсім недорого. Заощадите кошти, які однозначно знадобляться в будівництві.

Секретний рецепт

Деякі не вирішуються купити пластифікатор для тротуарної плитки, так як звикли готувати розчин по-старому, не сприймають ніяких новинок і бояться, що не впораються з ним і все зіпсують. Насправді нічого складного в його застосуванні немає. Так як інтернет-магазин Dorozhki.com.ua піклується про своїх клієнтів, ми розкриваємо секрет технології приготування ідеальної суміші з залученням цієї унікальної добавки. Які компоненти в яких пропорціях потрібно змішати:

 • 22 кг цементу марки ПЦ 400;
 • 54 кг щебеню;
 • 19 кг піску (його потрібно попередньо просіяти);
 • 9 л води;
 • 110 г пластификатора для тротуарної плитки.

Це універсальний рецепт для приготування морозотривкої плитки товщиною близько 4,5 см. Якщо вірити відгукам, результат виходить відмінний. Зверніть увагу, що для нього потрібно використовувати зовсім небагато пластифікатора для тротуарної плитки — всього 110 г. Так що замовити добавку можна спочатку лише в невеликих кількостях, щоб тільки «зняти пробу», як то кажуть. А враховуючи, що на Dorozhki.com.ua — одні з найнижчих цін в Україні, робіть висновки про ту економію, яку можна зробити, купивши пластифікатор для тротуарної плитки в нашому інтернет-магазині.

Технологія приготування

Крім вищеописаного рецепта, Dorozhki.com.ua пропонує познайомитися з покроковою технологією самостійного приготування тротуарної плитки із застосуванням пластифікатора . Вона зайвий раз продемонструє, що нічого складного в цьому процесі немає. Кожен « рукатий » господар, який сам займається будівництвом і облагороджуванням прибудинкової території, зможе це зробити без всяких проблем.

 1. Купити пластифікатор і форму для тротуарних плиток ; (недорого замовити їх можна в нашому інтернет-магазині).
 2. Обробити форму спеціалізованим мастилом, розчином (до 8%) соляної кислоти або водної суспензії машинного масла (рекомендована пропорція — 1 до 3).
 3. Уважно прочитати інструкцію до пластифікатора. Розбавити його водою в тій пропорції, яка вказана виробником. Наприклад, на 1 л пластифікуючої добавки КБС С3 йде 2 л води. Збивати будівельним міксером 15 хвилин.
 4. Змішати по 2 відра цементу і заповнювача — відправити в бетономішалку. Рекомендують портландцемент марки М 500. Принаймні, він повинен бути не нижче М 300
 5. Змішати розведений пластифікатор і розбавлений барвник для бетону   (пропорції вказані в інструкціях до матеріалів).
 6. Розвести їх водою.
 7. Додати кілька жмень фіброволокна (покращує якість розчину).
 8. Всі компоненти ретельно збиваються в бетономішалці, щоб на виході вийшла однорідна маса.
 9. Розчин розлити по формах.
 10. Дочекатися повного затвердіння тротуарної плитки.

Як бачите, нічого надприродного в приготуванні розчину для тротуарної плитки на основі пластифікатора немає. Так що тепер ви сміливо можете замовити його в інтернет-магазині Dorozhki.com.ua. Вибирайте вподобану марку (можна вивчити відгуки на кожну з них), обсяг, тип, ціну (у нас — одні з найдешевших будівельних матеріалів для садово-городніх і заміських ділянок по всій Україні). У брендах можете не сумніватися, так як ми працюємо тільки з перевіреними дистриб'юторами і відповідаємо за якість кожного товару. Поспішайте купити пластифікатор для тротуарної плитки у нас, поки є в наявності!

Часті запитання про Пластифікатори для тротуарної плитки

💰 Які Пластифікатори для тротуарної плитки найдешевші?

❤️ Які Пластифікатори для тротуарної плитки найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Пластифікатори для тротуарної плитки актуальні в 2020 році?

💎 Які Пластифікатори для тротуарної плитки відносяться до преміум сегменту?