Пластифікатори для цементного розчину

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів

Пластифікатор для цементного розчину на Dorozhki.com.ua

Для поліпшення характеристик цементного розчину додатково використовуються спеціальні склади. Звичайно, можна зробити це і додаванням води, але є великий ризик розшарування і зниження марки. Тому кращим рішенням буде купити пластифікатор для цементного розчину. І зробити це можна в нашому інтернет-магазині за доступною ціною. Наші фахівці з радістю допоможуть вам підібрати необхідний склад і замовити його з доставкою по всій Україні.

Навіщо використовувати пластифікатор?

Пластифікатори в сучасному будівництві застосовуються вже не перший рік. Але далеко не всі знають, для чого вони використовуються. Тому спершу варто розглянути головні причини застосування складів:

 1. Значне зниження витрати цементу. Залежно від вживаного складу, витрата цементу може бути понижена до 25%.
 2. Переконливо зростає час «життя» розчину.
 3. Підвищення якості розчину. Важливо враховувати, що вам не доведеться доливати воду в розчин, а значить не буде понижена марка бетону, і збільшиться його міцність.
 4. Збільшуються властивості адгезії. Бетон менше вбирає вологу, не руйнується, а також менш вимогливий до гідроізоляції.
 5. Збільшується морозостійкість.

Таким чином, якщо ви хочете отримати якісний розчин, і згодом будову або вироби, які прослужать довгі роки, - то використання пластифікатора є просто необхідним рішенням.

Види пластифікаторів і їх особливості

Перед тим, як купити пластифікатор для цементного розчину, необхідно визначитися з тим, які види складів бувають і який саме вам потрібний. Тому ми пропонуємо розглянути класифікацію і вже потім робити свій вибір. В першу чергу, варто розібратися, які види складів існують. Спершу слід визначитися з типами за принципом роботи:

 1. Каталітичні. Такі склади сприяють прискоренню схоплювання, а також набору міцності. Використовуються такі добавки у тому випадку, коли вимагається значно прискорити набір міцності, щоб швидше продовжити будівництво. Також вони часто використовуються в зимовий період, щоб зменшити витрати на опалювання моноліту при його застиганні.
 2. Ущільнюючі. Є однією з найбільш великих груп пластифікаторів. Вони допомагають виключити повітряні бульбашки в розчині і сприяють зміцненню моноліту. Покращують його пластичність і водостійкість.
 3. Повітровтягуючі. Це вспінюваючий пластифікатор, який підвищує стійкість до термічної дії.
 4. Суперпластифікатори. Це унікальна добавка в бетон, яка покращує здатність цементу поглинати рідину. Таким чином, вирішується проблема висолів, а також виключається хімічна корозія армування. Ще однією перевагою стає підвищення морозостійкості.
 5. Антифризи. Одна назва дає зрозуміти, що такий склад частенько застосовується при роботі під час зимового будівництва у разі негативної температури. Пластифікатор не дає воді замерзати в розчині до того, як бетон схопиться. Це повністю виключає розшарування і значно збільшує міцність.

Додатково, кожна з подібних добавок має свій клас ефективності. Всього виділяється 4 групи, а саме:

 1. Суперсильні. Це максимально дієві речовини, які створюються на основі нафталіну, формальдегідів і фенолів. Склад сприяє підвищенню рівня пластичності бетону в декілька разів. Саме тому він заслужив своє поширення при роботі із складами для вирівнювання.
 2. Сильні. Виготовляються з акрилатів і полімерів. Порівняно з сильнішим аналогом підвищують пластичність тільки до рівня П4. Цемент при дії такого пластифікатора набуває властивість тиксотропності. Використовуються такі при підготовці фундаменту, формувальних виробів та ін. Також часто застосовуються при заливці теплих підлог.
 3. Середні. Для виготовлення використовується спеціальний технічний лігносульфонат ЛСТ. Але при цьому сприяє придбанню гідрофобності і стійкості до хімічної дії. Є одним з кращих виборів, якщо планується самостійна заливка фундаменту або підземних конструкцій.
 4. Слабкі. Збільшує легкоукладуваність розчину на 1 марку, але при цьому багаторазово покращує гідроізоляційні характеристики розчину.

Вибір пластифікатора для бетону і цементних розчинів залежатиме безпосередньо від завдань, які поставлені. У випадку із звичайною заливкою фундаменту своїми руками, підійде середній або навіть слабкий, для професійних же робіт, при будівництві багатоповерхових будівель варто вже підбирати індивідуально.

Переваги використання пластифікаторів

Враховуючи всі переваги використання пластифікаторів, ви зможете зрозуміти, що працювати без них просто не має сенсу. Серед основних переваг варто виділити:

 1. Оптимальне поєднання ціни і якості. Звичайно, використання пластифікатора вимагає додаткових витрат, але в той же час, при його застосуванні зменшується загальна вартість бетону більш ніж на 25%. Таким чином, ви навіть економите.
 2. Завдяки збільшенню часу життя розчину вам не треба постійно відволікатися від роботи, щоб мішати склад, додавати воду і ін.
 3. Росте час висихання. Тому ви можете проводити заливку у декілька етапів, немає необхідності збивати верхній шар для підливки нового, а це підвищує міцність готової конструкції.
 4. Склад стає міцніше. Мало того, що збільшується загальна міцність на 25%, так і додатково ви можете приступити до наступного етапу робіт раніше, оскільки набір міцності відбувається швидше, ніж за 28 днів, як це прийнято.
 5. Використання пластифікаторів підвищує рухливість розчину, що дозволяє використати спецтехніку в роботі.
 6. Гарантовано максимальне заповнення порожнеч між і під армуванням.
 7. Згущування розчину, що підвищує властивості гідроізоляції.

Недоліків же використання такої суміші немає, не рахуючи додаткових витрат і необхідності правильного підбору.

Чому вигідно купити пластифікатор для цементного розчину на Dorozhki.com.ua?

Якщо ви хочете купити пластифікатор для цементного розчину, то звернутися до нас буде кращим рішенням. Наша компанія пропонує великий ряд переваг для кожного клієнта, серед яких:

 1. Максимально вигідні ціни на всі склади. Якісні пластифікатори всього від 35 гривен.
 2. Безкоштовна доставка в Києві і по всій Україні.
 3. Консультації фахівців з вибору потрібної суміші.
 4. Вигідні умови для оптових і постійних покупців.
 5. Максимально широкий асортимент.
 6. Регулярні акції і знижки.

І це лише мала частина всього, що ми можемо запропонувати для вас. Досить лише оформити замовлення і дочекатися отримання якісного пластифікатора для цементного розчину за доступною ціною. Ми завжди раді допомогти кожному клієнтові. Звертайтеся!

Часті запитання про Пластифікатори для цементного розчину

💰 Які Пластифікатори для цементного розчину найдешевші?

❤️ Які Пластифікатори для цементного розчину найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Пластифікатори для цементного розчину актуальні в 2020 році?

💎 Які Пластифікатори для цементного розчину відносяться до преміум сегменту?