Субстрати для вирощування рослин

Знайдено: 1 - 24 серед 30 товарів
Субстрати для вирощування рослин: відгуки покупців
Рейтинг: 5 із 5 на основі 1 відгуків
Мінімальна ціна товару: 95 грн
Максимальна ціна товару: 3116 грн
Кількість товарів в категорії: 30
Кращі виробники

Субстрат для вирощування рослин

Особливе місце у напрямі вирощування рослин займає безгрунтовий метод, простими словами – гідропоніка. Цей спосіб полягає у використанні спеціального матеріалу (субстрату), який служить опорою для наявної кореневої системи і забезпечує отримання необхідної кількості поживних речовин з добрива. Відмітимо, що для кожного ЗН, вирощеного способом без використання землі, підбирається окремий вид наповнювача.

В даному розділі запропонований великий вибір штучних наповнювачів по вигідних цінових пропозиціях. Замовити товар можна оптом і вроздріб – продукція завжди в наявності завдяки прямим постачанням із заводу-виробника без посередників. Запропонований асортимент має фракцію від 0,7 до 30 мм – така варіативність вибору дозволяє підібрати оптимальний варіант для рослин, який враховуватиме всі їх вимоги.

Субстрат для вирощування рослин виготовлений з піноскла – штучний матеріал пористого типу. Його створення здійснюється шляхом спікання в спеціальному термічному устаткуванні мілкоподрібненого скла і піноутворювальної речовини при t в 1000 градусів. Цей матеріал має високу передачу капілярної вологи, а також забезпечує надходження кремнію до коріння впродовж всього періоду експлуатації.

До відома. Оскільки запропонована речовина виготовлена із скла (переробленого), це забезпечує наявність кремнієвих мінералів, які в ході використання поступово вимиваються з гранул піноскла в кореневу систему (монокремнієва кислота), яка засвоює цей корисний елемент. Це робить зелені насадження стійкішими до стресу (перепади температури, вплив ультрафіолету, шкідники, хвороби, обробка пестицидами і т. д.)

Переваги субстрату ГроуПлант

До плюсів даного товару треба віднести:

 • Пориста структура, яка забезпечує високий показник повітро- і водопроникності.
 • Швидкий процес осушення, що виділяє його на тлі інших субстратів від інших виробників.
 • Відмінне водопоглинання – матеріал здатний утримувати в собі до 40% вологи, що дозволяє не так часто виконувати полив. Це також сприяє економії – загальна кількість вологи зменшується в рази, що знижує підсумкову суму плати за компослуги.
 • Можливість збереження вологості на відстані 10 см вище за рівень води – хороша капілярна здатність є одним з критеріїв для якісно вирощеного врожаю.
 • Екологічна чистота – стерильність виключає наявність в нім важких металів. Матеріал не токсичний, в нім відсутні шкідливі хімікати. Відмітимо, що він нейтральний до дії слабких кислот і лугів, що треба враховувати при виборі.
 • Багаторазовість – піноскляний наповнювач зберігає свою первинну структуру впродовж великого тимчасового періоду (сам по собі матеріал має високий показник міцності). Для повторного використання досить видалити стару рослину з горщика (контейнера) і витрусити субстрат з коренів. Далі треба промити його і просушити – він далі готовий до експлуатації.
 • Кислотна нейтральність, що сприятливо позначається на стані рослин.
 • Практичність і універсальність – активно застосовується в гідропоніці. Це може бути як в приватному домашньому господарстві, так і в комерції (тепличні господарства, ферми і т. д.).

Такий наповнювач може використовуватися не лише в чистому вигляді, але і в сумішах з грунтів для подальшої аерації, вирощування в горщиках/контейнерах. Окрім цього, застосовується для відведення зайвої води з кореневої системи (дренаж), а також в зелених покрівлях, де наявність повноцінного грунту не бажана, тобто він є повноцінною її заміною без втрати якості.

Чому гідропоніка користується популярністю

Цей спосіб вирощування зелених насаджень має великий попит серед фермерів – отримати якісний урожай можна у будь-який час, оскільки досить мінімуму вкладень і часу. Приміром, щоб почати займатися гідропонікою, знадобиться тільки наявність відповідного горщика або контейнера, насіння і наповнювача.

Якщо порівнювати звичайний метод вирощування рослин з гідропонікою, то другий має наступні переваги:

 • Субстрати забезпечують надходження всього запасу поживних речовин і елементів в потрібній кількості з добрив. Це забезпечується особливістю наповнювача, тобто він не забирає і не затримує корисні речовини, як це робить грунт. Це гарантує щедрі врожаї у разі використання в сільському господарстві і тривале цвітіння у разі домашнього вирощування квітів.
 • Відсутня небезпека пересихання і перезволоження грунту – поширена проблема, з якою стикається кожен садівник або фермер.
 • Можливість контролю споживання води, що дозволяє зменшити число поливів. Це дозволяє забути про щоденне зрошування. Відмітимо, що від об'єму посудини залежить частота поливів – він може скоротитися від двох в тиждень до одного в місяць (це обумовлено тим, що субстрат може зберегти в собі до 40% вологи, яка в майбутньому використовуватиметься рослиною).
 • Не треба застосовувати різні отрути – зелені насадження, вирощені за допомогою гідропоніки, не бояться шкідників, що мешкають в грунті, гнилизни і грибка.
 • Простий процес пересадки – корені не ушкоджуються як у разі їх викопування із землі, оскільки досить просто перевалити його в інший контейнер.
 • Відмінний спосіб займатися вирощуванням кімнатних насаджень, економлячи при цьому (не треба придбавати землю або грунтові суміші, які вимагають щорічної заміни).
 • Гарантія екологічно чистих і безпечних ЗН. Відсутність грунту сприяє цьому, оскільки в ній не накопичуються шкідливі речовини (отрути, метали і т. д.). Безгрунтовий спосіб гарантує засвоєння тільки тих елементів, які потрібні.

5 причин купити субстрат для рослин на Dorozhki.com.ua

 1. Низькі ціни на весь асортимент продукції – акції, знижки і бонуси для покупців.
 2. Займаємося оптовим і роздрібним продажем – придбати субстрати для вирощування рослин можна у будь-якій кількості.
 3. Доставка по всій території України в раніше обумовлені терміни – надаємо гарантію швидкого постачання товару.
 4. Постійне оновлення продукції.
 5. Допомога при виборі зручним для Вас способом.

Купити субстрати для вирощування рослин в Києві можна в нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Оформити заявку можливо в зручний час по телефону. Терміни постачання залежать від віддаленості замовника, що треба враховувати.

Часті запитання про Субстрати для вирощування рослин

❤️ Які Субстрати для вирощування рослин найпопулярніші у 2020 році?

💎 Які Субстрати для вирощування рослин відносяться до преміум сегменту?