Ультразвукові відлякувачі

Знайдено: 1 - 12 серед 12 товарів

Статті та тест-драйви

Ультразвукові відлякувачі на Dorozhki.com.ua

Комахи, гризуни і інші шкідники у будинку – це не лише неприємно, але і небезпечно: миші, щури, комарі і мошки переносять небезпечні хвороби і можуть стати причиною серйозних погіршень здоров'я. Боротьба з ними частенько розпочинається з примітивних мишоловок і липких пасток.

Але подібні методи не завжди допомагають, тому власники приватних будинків, промислових приміщень і сільськогосподарських угідь починають шукати інші способи для виходу з ситуації.

Більшість з них відразу придбавають ультразвукові відлякувачі – прилади, які добре показали себе в усуненні шкідників. Вони коштують недорого і можуть використовуватися необмежену кількість разів.

Види ультразвукових відлякувачів

Ультразвуковий відлякувач – це корисний агрегат, який поєднує в собі декілька функцій: позбавлення від шкідливих комах і гризунів, тобто вигнання їх із звичної території мешкання або навіть заманювання їх в розставлені пастки. Залежно від виду, ці агрегати можуть мати:

 • Особливий температурний режим, приміром, працювати при підвищених температурах, або навпаки, не терпіти жари. Вибирати УЗ відлякувач варто для свого клімату, якщо навіть планується використання в приміщенні;
 • Різноманітну потужність, що досить важливо. Іноді варто купити прилад попотужніше, але для невеликих приміщень така переплата не має сенсу.
 • Декілька варіантів живлення. Приміром, в інтернет-магазині «Доріжки» можна купити апарат, працюючий на батареї або від мережі;
 • Різну площу дії. Якщо підібрати УЗ прилад неправильно, то толку точно не буде.

Частину елементів мають додаткові функції – вбудований ліхтар, індикатор роботи або звуковий сигнал при включенні, але такі дрібниці придумані більше для зручності власників і на боротьбу з шкідниками не впливають.

Відлякувачі гризунів

Нашестя мишей, щурів і інших дрібних «капосників» найбільш часта причина придбання приладів ультразвукового відлякування. Ці агрегати досить ефективні і бюджетні, і свої прямі обов'язки виконують дуже добре. Деякі з них поєднують свої функції, тобто підходять як для позбавлення мишей, так і тарганів.

Відлякувачі мишей

Для того, щоб вдома не завелися маленькі мишки, оточуючі часто радять власникам житла придбати кота. Проте цей метод не завжди допомагає і вже через декілька тижнів пара шкідників перетворюється на 10-20 молодих особин.

Спочатку більшість господарів використовують стандартні методи вилову:

 • Заправляють мишоловки;
 • Розкладають отруйні приманки;
 • Розклеюють липкі стрічки.

Проте такі методи потребують постійного контролю, тобто прибирати трупи доведеться щодня. Миші швидко розумнішають і перестають попадатися на ароматну ковбаску, але не це найнеприємніше, що може трапитися. Миша, що наїлася отрути, і що впала намертво під мостинами виділятиме запах гниючого м'яса як мінімум пару тижнів.

Саме тому варто відразу придбати ультразвуковий відлякувач для боротьби з гризунами. Звичайно, ефект не буде моментальним, але поступово виживе з приміщення всіх шкідників.

Відлякувачі щурів

Щури – великі по розмірах тварини, тому з легкістю можуть напасти не лише на кішку, але навіть на людину. Позбавитися від них треба в найкоротші терміни, адже це реальна загроза безпеки людини і вихованців.

Для них краще придбавати потужніші прилади, які міняють хвилю і мають датчик, що рятує від звикання. В цілому, для виконання таких завдань краще придбати декілька відлякувачів: тоді процес піде швидше.

Відлякувачі кротів

Кроти – зовсім не милі сліпі тварини, якими їх представляють в дитячих мультфільмах. Вони часто засмучують городників, адже здатні робити по декілька десятків нових нір за ніч. Зруйновані квітники і розікрадені грядки примушують власників мислити нестандартно, тому вони придбавають УЗ відлякувачі для позбавлення від підземних мешканців.

Використовуючи такі прилади необхідно ретельно дотримуватися інструкції, а саме:

 • Купити і розставити на території не менше трьох апаратів;
 • Переставляти їх раз в декілька тижнів;
 • Перекрити доступ до ділянки.

Вже через тиждень кроти змінять місце свого мешкання, а господарі ділянки зможуть спати спокійно. Такий метод добре працює, якщо зона повністю перекрита. Додатково використовувати шумелки, воду або газ немає сенсу.

Відлякувачі комах

Ультразвукові прилади для позбавлення від комах застосовуються не так часто: більшість жителів нашої країни віддають перевагу для боротьби з тарганами, комарами і клопами стандартним або навіть народним методам. Вони катають кульки з борної кислоти, придбавають пластини з різким запахом, наливають воду в ніжки стільців і ліжок, хоча від докучливих мух, комарів, тарганів і клопів реальтно позбавитися одним простим способом – купити якісний УЗ відлякувач, який ефективно усуне проблему без участі людини.

При купівлі треба пам'ятати, що більшість приладів розрахована на кімнати до 50 м2, при цьому хвилі не можуть здолати стіни і інші подібні перешкоди.

Відлякувачі тарганів

Агрегати для знищення тарганів користуються божевільною популярністю, навіть при тому, що інших способів немало.

Одні прилади мають компактний вигляд, але трактуються як любительські. Вони часто економні, але добре справляються з поставленими завданнями і випромінюють низькочастотні звуки, що примушує шкідників бігти з приміщення.

Професійні агрегати працюють за тим же принципом, до того ж не вимагають обслуговування і стабільно працюють до півроку без зміни елементів живлення. Вони не містять отрути і хімічні речовини, тому повністю безпечні для людини.

Відлякувачі клопів

Прилади для боротьби з клопами зовсім не вимагають уваги, але, як і інші відлякувачі, видають звуки на частотах, чутних виключно шкідливій комасі. Такий елемент можна використовувати самостійно, але і в комплексі з іншими, наприклад, ретельною обробкою ліжок, подушок, рушників.

Відлякувачі собак

Те, що собака - друг людини відомо практично кожному зоолюбителю на планеті. Ось тільки навіть такі «кращі» друзі іноді вимагають обережності, особливо якщо безтурботно бігають по вулицях великими зграями.

Хочете ходити по вулицях і не бояться бездомних собак? Пропонуємо замовити і випробувати ультразвукові відлякувачі, які всього за декілька секунд можуть відігнати неадекватну собаку від людини. Компактні девайси працюють дуже добре, особливо якщо дотримуватися правил, описаних в інструкції: направляти прилад у бік собаки, а також триматися в стороні від занадто сміливих друзів і подруг.

Принцип дії ультразвукових відлякувачів

Прилад, який посилає комахам і іншим шкідникам особливі ультразвукові сигнали має простий і зрозумілий кожному принцип роботи.

Хвилі, на яких працює відлякувач, абсолютно не страшні для людини, адже частота їх близько 20 000 Гц. Люди абсолютно не чують або ніяк не відчувають такі «звуки», а ось на комах, гризунів і інших тварин вони діють зовсім по-іншому. Включені в мережу агрегати викликають у тварин неприємні відчуття. Тривога і небезпека примушують шкідників покидати звичні зони мешкання, навіть якщо для них тут багато смачного і цікавого.

Апарати мають досить компактний вигляд і складаються з 3 основних частин:

 • Плата управління;
 • Генератор звукових хвиль;
 • Датчик захисту від звикання (є не у всіх моделях).

Хвилі не завжди працюють на одній частоті: вони коливаються в діапазоні від 20000 до 70000 Гц. Такі недорогі і ефективні «помічники» у боротьбі з шкідниками можуть використовуватися як в житлових, так і нежитлових приміщеннях. Деякі обладнані миготливими лампочками, що сигналізують про роботу приладу.

Хвилі не завжди працюють на одній частоті: вони коливаються в діапазоні від 20000 до 70000 Гц. Такі недорогі і ефективні «помічники» у боротьбі з шкідниками можуть використовуватися як в житлових, так і нежитлових приміщеннях. Деякі обладнані миготливими лампочками, що сигналізують про роботу приладу.

Чому вигідно купити ультразвуковий відлякувач на Dorozhki.com.ua

Втомилися від безуспішної боротьби з гризунами або комахами і вже готові на крайні заходи? Не поспішайте панікувати, в інтернет-магазині «Доріжки» є найпопулярніші і затребувані ультразвукові відлякувачі мишей, щурів, тарганів, а також кротів і собак.

В каталозі сайту ми зможете не лише вибрати відповідний агрегат, виходячи зі своїх цілей і завдань, але і:

 • Добре заощадити, адже ціни на сайті досить доступні і вигідні, в порівнянні з конкурентами;
 • Замовити доставку кур'єром по Києву або будь-якою транспортною компанією по всій Україні;
 • Підібрати вдалу, а головне якісну і ефективну ультразвукову техніку, яка надовго позбавить від проблем і фінансових витрат.

На відміну від різноманітних липучок, пасток і отруєних зерен, таке придбання прослужить довго і швидко окупиться, тим паче, що ціна на ультразвукові відлякувачі не така вже велика. В каталозі представлені варіанти від 90 до 300 грн, які доступні більшості жителів України.

Часті запитання про Ультразвукові відлякувачі

❤️ Які Ультразвукові відлякувачі найпопулярніші у 2020 році?

🍀 Які Ультразвукові відлякувачі актуальні в 2020 році?

💎 Які Ультразвукові відлякувачі відносяться до преміум сегменту?